DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 2:28 pm

Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 3:06 pm

Zdravím!
A co takhle napsat výsledky speciálky v Bulharsku?lol!
Tak :
Rozhodčí : Massimo Inzoli ( Itálie)

Nejlepší pes, nejlepší hlava a BOB ( vítěz plemene) z celkového počtu:Exclamation 52 AD Exclamation :
-CAUCAU de el Tumi!( Ceviche de el Tumi X Pataska de el Tumi)I love you
Nejlepší fena - BOS:
-Karolla del Cavdillo ! ( Pampero Ackon Cahuak X Dajana Haltrava)
Nejlepší mladý :
- Pichanal del Bagual !( Baqueano de la Vieja Diana X Unteria de los Hijos de la Luna)
Nejlepší štěně :
-Torida del Cavdillo !( Capo del Do Yel X Karolla del Cavdillo)
Podrobnější výsledky :

Class baby females:

1.Torida del Cavdillo,best pupy female,best pupy
2.Inima Aurora Blanco

Class baby males:

1.Apocalipto Corazon Valiente,best pupy male
2.Attila Corazon Valiente
3.?

Class Young males:

1.Pichanal del Bagual,best young
2.Chamahuak Mapu Kewa

Class Intermediate females:

1.Cincha Ross Shadow
2.Dea Aurora Blanco

Class Intermediate males:

1. Falucho od Marjanovica
2.Dragon Aurora Blanco
3.Cachilo Ross Shadow (Toro)

Class Open females:

1.Baya el Grande Corazon Blanco
2.Mendieta del Cavdillo
3.Abel de Medalor

Class Open males:

1.cheers Caucau de el Tumi,best male,bob,best head,club ch BG
2.Amigo Kastel
3.Hektor de Medalor

Class Champion females:

1.Karolla del Cavdillo,best female,bos,club ch bG
2.Ambra de Medalo

Class Champions males:

1.Alex de la Electra
2.White Idol de Medalor
3.Capo del Do Yel

Class Veteran females:

1.Bianka di Markiz
2.Arizona an de Markiz
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 4:36 pm

Ahoj Nelli,

posielam fotky v Klubovej vystavy v Bulharsku aj ked mi je luto ze sem ludia davaju linky na info ktore sa netykaju Klubovky a vela ludi nerozumie o co ide v tych diskusiach lebo tam neboli!!
tu su slubene foto

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku BOB
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Post-49-1185715804
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku B_J_B_-PICHANAL2
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Post-49-1185716068
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Post-49-1185715906
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku 003530763-big
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Protection3
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Post-49-1185715205
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Parti

s pozdravom Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 5:45 pm

Nelli, díky za výsledky lol!

pro Martina: tohle je fórum, jako každé jiné, a nevím proč by " lidi" - to jsem byla já!!! nemohla dát, link na jiné forum- ať si lidi počtou a udělají si obrázek ,jak to chodí jinde Twisted Evil na tom nevidím nic špatného?!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:18 pm

Ahoj Jana,

ok ale ja som v tom taky zamer ako ty tu pises nevidel,iba to som chcel povedat

Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:43 pm

ty si zakladala forum

"Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku"

ale na tej linke, ktoru si tu davala nie je zmienka o specialnej vystave ale o teste na svinu

Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 10:48 pm

Na tom foru jsou nazory jak na vystavu tak na test s divočakem. Určitě zajímave ke čtení jsou poslední příspěvky, ohledně reakcí psů na divočáka. Škoda že se něco takového nedělá u nás, určitě by to stálo za to. Třeba se to časem ale změní?!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:34 pm

K tomuto tématu, jenž je na americkém foru bych měla svůj vlastní názor:

Test je " jen" test a práce ( intenzivní, s lovem prasat), je zase úplně o něčem jiném.
To je můj názor.
Ti, jenž chtějí vlastnit, chovat a používat dogy pro práci , nechť tak dělají už od malička( psa) a intenzivně!
Pokud pes, jen jednou jedinkrát a navíc pes z chovů,kde generace psi nebyli používáni k práci,je postaven k testu o reakci na prase, nemusí vždy reagovat ihned.
Ale pokud je tento jedinec ve smečce se psem , který tuto práci již zná, myslím, že se brzy chytne a půjde také na " věc".
Ale přeci v našich podmínkách nikdo dogy na lov prasat nepoužívá. Nebo o nikom zatím nevím. Taky způsob lovu u nás je odlišný od lovu např. v Argentině.
Naši myslivci jedou ve svých kolejích a naši občané mají raději dogy na gauči, nebo u kola, na cvičáku a nevidím na tom nic špatného.
Já jsem pro to, aby se dogy, které jsou chované jako " společníci", tak aby se ani nezkoušely na prasata!
Buď jedno, nebo druhé!!!
Protože společníci jsou žádoucí neagresivní a mírumilovní a také poslušní , tím myslím i v lese. Aby na zvěř pokud možno nereagovali, nebo se dali na 100%( pokud možno) přivolat.
Pokud se to bude motat dohromady, nevidím to růžově, kor právě u začátečníků....
Mějte se hezky,sunny
Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 10:18 am

zdravím Nelli,
určitým způsobem s váma souhlasím, ale nikdo nesmí zapomínat na to že AD je vyšlechtěné lovecké plemeno!!! A proto kdo nechce aby mu běhal pes za zvěří , musí toho psa naučit perfektnímu přivolání, nebo rovnou doporučuji- nepořizovat si AD!!! AD která nemá v krvy touhu lovit aspoň trošku , už není AD ale zdegerovaný pes.
Já naše psy účelně za zvěří nepouštím, ale i ten nejlenivější pes co tu mám, když zvěř ucítí tak by si nohy uběhal Twisted Evil
Pro každého CHOVATELE AD by instinkt k lovu měl být důležitější než tituly z výstav, kor když všichni víme, jak to na výstavách chodí Evil or Very Mad . Titul dostane i shit pes, ale instinkt ten se oblafnout nedá!!!
Nemusíte se mnou souhlasit, ale berte ne vědomí, že tohle plemeno nebylo vyšlechtěno jako "gaučák" ale jako lovecké plemeno.
A to, že když se chce pes naučit na hon, měl by se učit odmala? Určitě nemusí, právě proto má AD ten lovecký pud (aspoň se to u většiny předpokládá).
Hezký den a lovu zdar lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 1:31 pm

Zdravím Jano,
já nepopírám, to tedy ne, že AD by neměla mít lovecké pudy...No, jen mluvím v obecné rovině, jaká je realita dnes a hlavně u nás.
Samozřejmě, že AD nebyla vyšlechtěna jako gaučák, ale i tak jsou AD suproví společníci. Ad jsou tím totiž vyjímečné. Jsou jak lovci, tak gaučáci a horliví mazlové svých pánečků.
Ale vemte si tu situaci, kdy u nás jsou žádoucí psi, kteří za zvěří neběhají , navíc je tu i myslivecký zákon, který nedovoluje psům zvěř lovit.A perfektní přivolání....cha cha
Pokud budeme mluvit o našich dogách, které máme doma konkrétně, OK, moje dogy mají také perfektní lovecký pud!!!!
Nejeden ježek "skončil", když se dostal Hecle do zubů, bodliny, nebodliny...apod.
Hecla reaguje i na křik sojky, na zvěř, to ani nemluvím. I moje další dogičky jsou lovci!!! Ale pozor!! U nás je v lese nemohu pouštět na volno, jinak bych se se zlou potázala s našimi myslivci . I tak mám s nimi peklo( s myslivci) a to jsem , troufám si říct, nejvzornější pejskař v lese.
Ale zpět:
Vemme si situaci, kdy jedete s tímto psem nějakých 1500 km daleko, do jiného prostředí, kde na slunci je min. 60 stupňů . Absolvujete tam na tom slunci výstavu a pak "strčíte" svojí dogu za plot a opustíte jí bez jediného povelu a necháte jí ....
Tam někde se povaluje, skoro asi se ani nehýbe chuděra prasátko, zbavené zubů( pro tyto účely) a váš pes si ho nevšimne!!!???
Možná , pokud budu přemýšlet, možná i ta moje " vlčice" Hecla ,by také nereagovala hned na poprvé( no nevím).
Pokud by se prase pohnulo a jiná doga by se za ním vrhla, asi by už reagovaly včechny dogy( na vyjímky samozřejmě).
Tak rozebírat, že doga, která v této situaci, která tam byla, nereagovala, není DOGA, je myslím trochu k ničemu.
A vůbec je to celé nafouknuté, zdá se mi.
Možná, snahy Morena ( a ne jenom jeho) jednou se naplní a AD se přeřadí do 6. skupiny FCI a bude klid!?
AD bude muset pro chovnost absolvovat zkoušky a pak už budou i na výstavách jen a jen pracovní linie.
Uvidíme, uvidíme.
Ale i tak, jsou pro mě dogy nejlepší a i kdybych nesplnila s mými dogami tu pomyslnou budoucí zkoušku, určitě vždy doma dogu mít budu, třeba jen pro radost.
A ještě k tomu, že se od mala neučí..No, jasně, mají vlohy, ale pokud s nimi zamýšlí lovec intenzivně pracovat, tak je pro tu práci také od mala trénuje( jistým způsobem)....

Dále bych chtěla k tomu ještě říct, protože je to velmi kontroverzní celé, že např. v Polsku, zase mají povinnost do chovu takovou novinku, jako je psychický test.affraid
Ale to není test instinktů loveckých, jak by se na první pohled zdálo, nýbrž neagresivity psa!!!
Bomba!
Tak nevím, je to asi složitější všechno.Svět je plný protikladů, že?
Lovu zdar!!
Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 2:55 pm

Díky Nelli,
za obsáhlé info co se lovu a AD týká. Nic proti Vám, ale to jen dokazuje, že opravdu AD by si měl pořídit ten kdo je schopen si psa přizpůsobit a nebo kdo je schopen se psovi přizpůsobit.
Nevím jak to bylo v Bulharsku, proto jsem sem dala tu link aby si všichni mohli udělat obrázek a počíst si různé názory. Ani nijak nereaguji na test v Bulharsku! Vy jste tam byla?
Myslím to obecně, chováme tohle plemeno a určitě nám všem jde o to samé! Aby se toto plemeno urželo co nejvíc ve svých kolejích (ve svém standardu!!!). Aby AD max odpovídala standardu a povaze, o co se v Argentině celou dobu snažili a co se jim povedlo.
Když píšete o tom ,jak když se chce lovu někdo věnovat tak nejlíp od štěněte? A to jako myslíte jak? To že instinkt je třeba vybudovat odmalička u AD (které ho má mít? tedy pokud nejde o zdegerovanou AD?)
Já doufám Nelli že pořád mluvíme o tom samém plemeni?!
To je jako kdyby jste služebního psa musela učit poslouchat už od malička, protože v dospělosti by to už nebylo možné?!
Je to možné, ale právě proto AD není určená pro všechny. Jako ostatní plemena, každý pes se dá naučit všechno, chce to jen čas, trpělivost a důslednost.
A to že lovecké plemeno má mít lovecký pud, jinak strácí na pojmu, je fakt. Už to není ten samý pes když nemá pud! A vůbec co se týče chovu.
Bohužel my ty zákony máme takový jaký máme, ale dá se všechno, jen chtít.
Ale je dobré se nad tím vším aspoň pořádně zamyslet. Kdo AD má a věnuje se jí, jakou koliv formou "zábavy" , ví co vše AD dokáže lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 3:55 pm

Jani,
zdravím, koukám, že se to tu " zvrhlo" na pouhý dialog...chi chi
Jani, prosím, nedělejte ze mě blbce. Já nepletu vlohy a trénink do jednoho pytle, to prosím ne!!!
To byste mě urazila.
Možná to neumím správně definovat, ale vloha a trénink je něco úplně jiného, přeci.
I služební pes se musí trénovat, aby nepozapomněl. Musí se upevńovat to, čemu se naučil.
Nashle zatím:lol!:
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 8:52 pm

V žádném případě z Vás blbce nedělám. To co jste tady napsala hovoří samo o sobě. Každý si to může přebrat jak chce!!!
Hezký večer Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 9:52 pm

na toto sa uz neda nereagovat,Jana ty si mislis ze ten "INSTINKT"v sebe prebudi pes automaticky???
ked ho prvy krat pustis do lesa alebo do obory s prasatom???to si niekde citala??
ked dobre rozumies a ty rozumies tak by si na daca nasla ze vacsia vacsina dobrych polovnych argentin na prvy krat vobec nereagovalo,ja nemam hanbu tu povedat ze Karolla, Mendieta,Chamahuac v Bulharsku absolutne na svinu nereagovalo,ale Capo jaks taks zaujem mal ,preto som nebol s tymto spokojny a dozadoval som sa opakovaneho testu s jednou skusenou ad co sa tyka lovu,a co sa stalo??
Capovi stacilo 1 sekundu vydiet co ma robyt a okamzite atakoval tym myslim zahrizol svinu s takou vervou ze sme ho 3 dospely chlapi nevedeli od prasata dostat!!
to je test a to je prebudenie instinktu,to ze pes na svinu steka to je asi to iste ze si ju nevsima!!

Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 9:58 pm

mimochodom v Bulharsku sa testovalo 19 ad ale iba 4 z nich atakovali prasa !!!jeden zo styroch psov bol nas Capo,pri tom sa v Bulharsku robia testy pravidelne ,vsetko je to iba trening,ked si myslis ze instikt lovca je to ze ti v lese utecie za zajacom to klobuk dole!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 11:27 pm

Pro ANAH :
Dobrý večer Jani,
díky za "kompliment". To jsem od Vás nečekala:?:
Tak raděj už o tom nebudu diskutovat....
Moje názory jsou pro Vás nepřípustné, tak Vás s nimi nebudu již zatěžovat, promiňte.
Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 10:54 am

pro Nelli :

proto píšu, každý ať si to přebere jak chce?! Někdo s Vámi nemusí souhlasit a někdo ano. Tak jako se mnou nemusí někdo souhlasit, a nebo msouhlasit může.
V žádném případě nemám za potřebí se do někoho navážet, nebo ho urážet!!!
Kdo začal psát o blbcích- a tím jste urazila sama sebe- to jste byla Vy! Já jsem to o Vás nenapsala!!!
Co se týče fora, tohoto nebo jiného. Každý má rávo napsat vlastní názor, napsala jsem ho já, Vy a Martin (del Cavdillo), ale netušila jsme že vám všem moje vlastní názory vadí?!
Sorry tedy že jsem vlezla na Nelli and del Cavdillo single forum.
Jinak pro Martina: já jsem u nás neviděla zajíce,ani nepamatuji Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:06 am

Ahoj Jana,

mne tvoje nazory absolutne nevadia ale pises Nelli o niecom co nemas absolutne vyskusane,ja nehovorim ze o tom nieco viem ale pisem a reagujem na to co sam na vlastne oci videl a na reakcie mojich psov,co sa tyka zajacov ,viem ze tvoje provokacie nemaju hranic ale na to reagovat uz nemienim
ty si bola ta ktora preferuje debaty z oci do oci ale ty sa jej vyhibas a robys klebety kade chodis,hlavne co sa tyka displazie a Caucau de el Tumi

s pozdravom v Bratislave
Martin
Del Cavdillo
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:14 am

asi tě zklamu, ale v Bratislavě nebudu :-(
Má Caucau DKK 0/0 ? Já jen že mě bylo řečeno od Gábiny že chce krýt jen se psem DKK 0/0 - jestli myslíš to?! Tak jsme se jí ptala jestli Caucau má DKK 0/0.
Jinak by chtělo si tedy víc zjistit o DKK , ptorože pes který nemá čistou DDK 0/0 nemůže být považován za DKK negativního.
Ohledně lovu s AD vím dost, a nikomu nepředhazuji nepodložené důkazy- nebo jak to ty nazíváš. Každý má své zkušenosti, nikomu nevnucuji svůj názor,ale nevím proč bych si svůj názor nemohla sem napsat?!
Pouze jsem sem dala LINK (se zajímavýma poznatkama) - a vy jste mě začali atakovat?! Myslíš že to je normální!!!
Gratulace pro Capa lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:27 am

Dakujem za gratulaciu

nebudem sa s tebou skriepit o dkk ale chov nie je zalozeny iba na vysledkoch dkk

drzte sa
Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 11:49 am

to souhlasím, chov není založen jen na DKK, ale to do chovu patří to DDK. Chov DKK negativních jedinců - o to by jsme se snad měli snažit taky všichni , ne?! Aby ti jedinci co chováme byli co nejvíce zdraví - a o tom chov určitě je. Určitě k tomu patří i dodržení nějakého standardu plemene.

lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 2:09 pm

prepac, ale je urcite velky rozdiel ci je pes pozityvny 1/1 alebo 0/1 ako 3/4 tak to je velky rozdiel!
Pre nieco sa v zahranici pouziva vyraz " free" co je dkk do 1/1 !
nikto nepovedal, ze dkk dolezita nie je urcite je,ale tak je v chove dolezita aj povaha,exterier,zdravie,geneticky potencial,
nie len dkk 0/0 ! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 2:30 pm

Stupně DKK podle norbergova úhlu:

0 = negativní
1 = hraniční
2 = lehký
3 = střední
4 = těžký
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Roman
Admin
Admin
Roman


Poeet p?íspivku : 428
Age : 48
Localisation : Nové Strašecí
Registration date : 21. 11. 06

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: "vaše reakce"   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 3:59 pm

Vážení, nezlobte se že zasahuji do vaší diskuse. Pravdu máte všichni. Jen nechápu ty zbytečně ostré reakce. Bohužel naše legislativa nedovoluje využití AD v myslivosti (seznam plemen zde: http://www.mze.cz/Index.aspx?ch=77&typ=1&val=38407&ids=0 ) a testování povah na jiném zvířeti zase odporuje zákonu na ochranu zvířat. V něm se zakazuje podněcovat agresivitu vůči jiným zvířatům atd... Takže o tom můžeme pouze diskutovat. Každopádně prosím o volbu Vašich slov v reakcích. Nerad abychom zde dopadli jako na ...pes.cz. Nemám nic proti výměně názorů, ale prosím v mezích slušnosti a bez napadání. Pouze dojde k "otrávení" dalších uživatelů tohoto fóra.

Ve vší úctě Zelenka Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinskadoga.cz
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 5:47 pm

ahoj Admine,

doufám že nedošlo k "otrávení" uživatelů tohoto fora Sad to jsme v žádném případě neměla v plánu, jen jsme chtěla přidat link se zajímavým tématem, nic víc cheers

Jinak souhlasím, že to je povídání (diskutování) na hodiny a hodiny a .....

Hezký den výkend přeji lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Sponsored content





Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku   Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Forum (názory) o výsledcích speciálky v Bulharsku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: