DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jak končí zvířata chovaná pro kožešiny

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Empty
PříspěvekPředmět: jak končí zvířata chovaná pro kožešiny   jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 11:17 am

Dneska mi přišel email, v něm tato link (video je opravdu jen pro silnější nátury) Sad . Video doprovázela petice,proti těmto zrůdnostem.

http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med

Doufám, že se nám je společným úsilým podaří zastavit. Kéžby Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
janula

janula


Poeet p?íspivku : 28
Localisation : Kobeřice u Brna/ CZ
Registration date : 11. 05. 07

jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak končí zvířata chovaná pro kožešiny   jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 12:06 pm

Přiznám se,že jsem video po chvíly vypnula....na tohle opravdu nemám povahu a ani žaludek!Takže ani nevím co tam bylo dál,ale ten kousek mi stačil! Jak vůbec někdo může něco takového udělat těm naprosto bezbraným tvorečkům??????? Crying or Very sad Nad tím opravdu zůstává rozum stát! confused Je mi z toho opravdu dost mizerně...kéž by s tím šlo něco dělat!!!!! Crying or Very sad Jana
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.polux.cz
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak končí zvířata chovaná pro kožešiny   jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 12:53 pm

Tak to je opravdu strašný!!! Nechápu jaktože to už někdo nezakázal, když se o tom diskuteje takovou dobu Sad ?? No, asi to není tak lehké... Taky bych podepsala nějakou petici, třeba to aspoň trošku pomůže pale .Toto video by měli vidět hlavně ty dámy (nejen ony), které se nosí v těch kožichách, třeba by měli srdce a přestali si výrobky z kožešiny kupovat. Pak by nebyla taková poptávka a zachránilo by se tím aspoň pár zvířátek Crying or Very sad !
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
Lexi

Lexi


Poeet p?íspivku : 19
Localisation : Ostrava / Španělsko
Registration date : 27. 05. 07

jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak končí zvířata chovaná pro kožešiny   jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 7:17 pm

Čauky....no nevím jak to dopadlo všechno,musela jsem to vypnout...se Vám přiznám ,že ještě nikdy jsem něco takovýho neviděla a tak neplakala .Ono když to tak vezmete nemůžeme a ani se nepodaří zabránit tomu aby nadále zabíjeli zvířata kvůli lidským hloupostem,ale proč je musí nechat tak trpět????? Crying or Very sad Však když už to prostě dělají tak ať jim to aspoň ještě takto nestěžují,vždyť jsou v tom uplně nevinně-ksakru!!!!Nejsem názoru ,že v tom mají pokračovat,ale i tak budou a proto jse to napsala tak ..jak jsem to napsala........moc mě to mrzí a je mi to opravdu moc líto...to jací jsme my lidi.Jak dokážeme ublížit nevinným-a víte co?Možná kdybych se podívala na toto možná bych i dokázala tomu člověku ukázat jak se cítí asi to zvíře,a věřte že bych mu to přála.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak končí zvířata chovaná pro kožešiny   jak končí zvířata chovaná pro kožešiny Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jak končí zvířata chovaná pro kožešiny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: RŮZNÉ-
Přejdi na: