DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nový člen smečky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 8:26 pm

flower Zdravím všechny. flower
Jelikož v dubnu očekáváme přírůstek do rodiny,chtěla jsem vás poprosit jaké máte kdo zkušenosti se psem a děckem. Čeho se vyvarovat, čemu předejít,
jak pejska připravit, no prostě všechno kolem toho.
Dag má rád lidi, i s cizími se rád pomazlí. Nerada bych, ale něco zanedbala.
sunny Martina sunny
Návrat nahoru Goto down
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 11:37 pm

Tak já mám už dítě velké. První doga k nám přišla , když mu bylo přes osum let..Ale určitě je důležité, když má přijít miminko, tak tu Vaší dogu( psa) v žádném případě neodstrkovat na " vedlejší kolej".Dál si ho všímat a nechat ho, aby se účastnil veškerého dění v rodině kolem miminka...
To je tak obecně, no..
A nakonec - gratuluji Vám k tomu miminku!!! flower
Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 2:42 pm

zdravím Martino,

souhlasím s Nelli.
Pes by měl vždycky vědět kam patří- na jaký stupínek v hierarchii smečky.
Jinak každý dobře vychovaný pes by neměl mít s novým členem "smečky" problém. Pes cítí že je to "prcek" a určitě mu bude dobrým parťákem cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 12:50 am

Zdravím Martino

Možná , že tu budu za černou ovci , ale já bych to tak nezlehčoval. Zvlášť pokud se jedná o smečkového psa se silně vyvinutými teritoálnímy pudy.
Nemyslím si , že je bych měl nevychovaného psa , ale přesto se mi stalo to co jsem popsal v problémech s výchovou. A to je naše Agi nejsocializovanější pes ve vsi a při denních dvouhodinových vycházkách v lese ani nezná vodítko , odvolám i od srny. Měl jsem na to metodu , která se mi osvědčila.
Pravda je ,jak psala Jana o hierarchii ve smečce a tu prostě naše čuba ve věku psí puberty zkoušela přeskočit , né na mě nebo na ženě , ale právě na dceři. .Zase nevěřím , že by jí kousla , ale zavrčení tam bylo .Samo , že jsem ihned vrátil psa tam , kde patří a to na poslední místo smečky.
Zkus si o tom promluvit s Romanem , mi jeho odpověď pomohla.
Své děti miluji nade vše a proto nic nechci nechat náhodě.Raději se na vše připravit předem...


Jinak gratuluji k budoucímu mimču.....já už odrodil dvě ..jéje co ti budu povídat , trpěl jsem jak kůň a žena si klidně ležela. Very Happy(doufám , že to nebude číst)
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:24 pm

Díky vám všem za rady a gratulace. Smile
Také jsem toho názoru, pejska určitě od mimča neodstrkovat a nechat ho ať si ho pěkně očuchá. Jsem rozhodnutá mít Dáčka a mimčo co nejvíce spolu a pejska hodně chválit a odměňovat za dobré chování. Spíše mám strach, aby si pejsek nevypěstoval na mimčo žárlivost-takže se budu snažit dodržovat všechny zvyklosti co spolu s Dáčkem máme.Jenom jedna věc mi vrtá
v hlavě Question Dag s námi žije v baráku a spí s námi v ložnici. Nevím jestli bych tohle neměla změnit (myslím, už hned teď s předstihem)a nechat ho přes noc
na pelechu, který má určený přes den. Počítám, totiž s tím, že postýlku budeme mít z počátku v ložnici. Like a Star @ heaven Ráda si na to přečtu vaše názory study Jinak se vlastně strašně těším, neboť Dáček zbožňuje návšťevy a čím je u nás doma víc lidí tak je šťastnější.Myslím, že se mu to bude líbit, že je nás víc. clown
Ale jak už říká Temný- nic nezlehčovat! Exclamation A ješťě něco pane Temný monkey -byl jsi opravdu tak statečný? affraid
Martina
Návrat nahoru Goto down
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 9:57 pm

ahoj Marti,
určitě bych raracha Twisted Evil už ted přestěhovala z ložnice ven, aby si pak nemyslel že je to kvůli malému/malé a nebyl uražený/dotknutý. Mohli by z toho i vyjít nepříjemnosti. Určitě pak raracha velkého pomalu sbližuj s rarachem malým Twisted Evil
Tolik z mojich zkušeností Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:54 pm

Díky, Anah.
Jsem ráda, že jsi mi můj názor potvrdila. Ale musím přiznat, že bez raracha se mi bude těžko usínat. Jsem zvědavá kdo na tom bude hůř.
Jestli já nebo rarach. alien
Martina
Návrat nahoru Goto down
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:40 am

Pro Martinu
...ano , každý můj pobyt v porodnici se nesmazatelně zapsal nejen do mojí paměti , ale i do paměti porodnice Cool

Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 10:19 pm

Pane Temný monkey , máš moji pochvalu cheers . Martina
Návrat nahoru Goto down
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 10:23 pm

Pro Martinu
Nevím sice za co bych tu pochvalu zasluhoval , ale porodnice si mohutně oddychla při mém odchodu Laughing
Až se někdy setkáme , tak ti povím jak jsem rodil , stojí to za to. affraid

Ale určitě řekni partnerovi ať tam je s tebou.
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 11:39 am

Pane Temný monkey , pochvala je za účast, to co jsi tam předváděl si někdy ráda vyslechnu. Partner už se těší tak uvidíme co předvede. drunken
Měj se Martina.
Návrat nahoru Goto down
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 12:10 pm

Temnoto,
proboha co jsi v té porodnici vyváděl Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Sponsored content





Nový člen  smečky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen smečky   Nový člen  smečky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový člen smečky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tatu
» DULEZITE !!! - dogo argentino

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: PROBLÉMY S VÝCHOVOU-
Přejdi na: