DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prečo práve AD?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Bibiana

Bibiana


Poeet p?íspivku : 289
Age : 35
Localisation : Bratislava (SK)
Registration date : 29. 01. 07

Prečo práve AD? Empty
PříspěvekPředmět: Prečo práve AD?   Prečo práve AD? Icon_minitimeMon May 26, 2008 11:10 am

Ahojte lol!
Často dostávam otázky typu ako som sa k AD vlastne dostala a ako ma napadlo mať práve takú bielu obludu. A tak, keď som ráno opäť raz opisovala môj príbeh ma napadlo, že sa spýtam vás I love you

Ako ste sa k argentínkam dostali? Prečo práve AD? A ešte, v ktorom roku ste si zaobstarali prvú AD? Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.falcodogo.wbl.sk
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

Prečo práve AD? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prečo práve AD?   Prečo práve AD? Icon_minitimeMon May 26, 2008 11:58 am

Krásné téma cheers

přesně na tohle jsem se také ptala chovatelky od které mám hafany Laughing .

Od mala jsem milovala psy. Ještě u rodičů jsem měla ovčandu a bišonka. Pak jsme začali plánovat psa s přítelem. On si už někde před 8 lety našel v časopise obrázek s inzerátem AD. Vždy říkal, to si jednou pořídím Laughing . Když jsme si měli pejska kam pořídit, tak jsme začali prohlížet net a zvažovat jakého. Rozhodnutí padlo samozřejmě na dokonalou AD, tak jsme si ušetřili a jeli si pro ní. AD se nám strašně líbila vzhledově i povahově I love you .
Teď je to něco málo přes rok co máme Cloe, tak moc jsme si to plemeno zamilovali, že nám doma ještě přibyla Fe a snad za 14 ní jim pořídíme ještě další kamarádku Laughing I love you I love you .
Prostě AD nás úplně uchvátila, změnil se nám celý život. Nyní se naše dny točí jen kolem nich, je to nádherný! Už bych nikdy nechtěla jiné plemeno!
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
Lexi

Lexi


Poeet p?íspivku : 19
Localisation : Ostrava / Španělsko
Registration date : 27. 05. 07

Prečo práve AD? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prečo práve AD?   Prečo práve AD? Icon_minitimeWed May 28, 2008 10:48 am

No tak to jsem si oddychla... Wink myslela jsem ,že jiným se to asi nestává s tou bílou příšerou nebo obludou Shocked a proč zrovna takoveho psa jsi si pořídila a taky se zamyslím,ale to přišlo už hodně dávno,asi 10 let co jsem četla časopis a byl v něm příběh o jednom klučinovi co měl hluchou argentinku a dost mě to vzalo , jaký skvělý charakter AD má.A taky jsem řekla ,jakmile se postavím na vlastní nohy a budu moct se postarat tak je moje... Laughing Jinak ten časopis mám doteď schovaný a Lexi mám 2 roky.
Návrat nahoru Goto down
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Prečo práve AD? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prečo práve AD?   Prečo práve AD? Icon_minitimeWed May 28, 2008 2:05 pm

Tak já jsem přišl k AD jak slepý k houslím Smile . Zrovna jsme sháněli psa aby zaplnil mezeru po našem Rokym (nádherný, obrovský Briard). Volba padla na Boxera, jenže co čert nechtěl, známá mi nabídla jestliže se nechci podívat na štěňata AD. Vůbec jsem nevěděl která bije a tak jsem se před návštěvou koukl na net s čím mám tu čest. Pak už to šlo jako po másle, po první návštěvě přišla druhá, pak třetí a za deset dní jsme si vezli domů naši Agi Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prečo práve AD? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prečo práve AD?   Prečo práve AD? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prečo práve AD?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: RŮZNÉ-
Přejdi na: