DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím

Goto down 
+6
pieere
margot
Bibiana
ANAH
Roman
Nelli
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:24 pm

Ahoj Bibiano,
souhlasím s tebou. Vždyť, stačí se podívat do pravidel o známkování a každý zjistí, co znamená známka V a VD a D a tak dále a navíc, za co vše může být udělená.... . Navíc, co se týče pořadí, že, tak i VD známka soutěží o pořadí. Pořadí se zadává prvním 4 jedincům a pokud všichni ve třídě mají VD, tak ten, který je první je opravdu první, tzn. vítěz třídy. Ještě jsem na žádné CACové, klubové, nebo CACIBové výstavě nikdy nepátrala, zda by mi měl někdo toto prvenství snad zpochybnit. Vždy, kdo je první( do známky VD) je ve své třídě vítěz.Jinak by za VD, nebo V, nebylo číslo 1-2-3-4.Nejde na těchto výstavách o to, že by to prvenství mělo být oficiálně bráno jako titul " vítěz třídy". Není a přesto jsou tito jedinci vítězové ve své třídě. Tak to chápu já a tak to chodí na výstavách CAC, klubových a CACIBových.

Zpochybňovat něčí výsledek ze Světové výstavy, tzn. z nejvyšší výstavy všech výstav, kde se sejde největší a nejkvalitnější konkurence z celého světa a kde i rozhodčí posuzují o stupeň, možná dva přísněji, než na jakékoliv mezinárodce, je slušně řečeno smutné.

Zdravím Bibianu a hlavně Straszerovce!! Cesta musela být opravdu náročná, to vám teda nezávidím a je dobře, že jste v pořádku dojeli a že jste reprezentovali svojí zemi s velkým úspěchem. Mendy je špičková fena, kdo jí zná a plemeni rozumí, tak nepochybuje, není třeba více slov.

Dříve jsem sem chodila ráda, si popovídat....Vždy se však najde někdo, kdo kazí dobrou náladu.I tu se našel.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:37 pm

to je odbře Nelli, že jste dala tzv. vysvětlení co V, VD a D znamená, + i vysvětlení- vítěz třídy- takže moje Ebony vlastně byla vítězka třídy na klubové výstavě v MB, to zní krásně, že? škoda že mě na to nikdo neupozornil, hned bych si to dala na web stránky lol! já to totiž opravdu nevěděla...........
Jen nechápu Nelli, co je na tom znechucujícího, když jsem se zeptala na to, co mě nebylo jasné?

a jak napsala Bibi- ano většina se "honí" jen za V Rolling Eyes ale určitě každý souhlasí že chce mít jen ty nej známky z výstavy, každopádně tahle světovka hodnocením dost překvapila , respektive paní rozhodčí No

A je pravda že i VD ze světovky/evropy je krásné ohodnocení!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Andrej

Andrej


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 01. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:48 am

Priznam sa ze od psov Cavdillo som cakal trosku viac,urcite som neni sam.Ten kto pozna ich kvality musi byt trosku sklamany.Bohuzial neviem posudit aka bola kvalita konkurencie na tomto sampionate a ako sa posudzovalo.
Kazdopadne klobuk dole ze ste sa Martin dali na tak dlhu a narocnu cestu a reprezentovali nase Slovensko.
Návrat nahoru Goto down
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 10:18 am

to je super ze si z nasich psov sklamany,mi sme spokojny:)
asi sme boli jediny ktory mali odvahu
a dufam ze nebudeme sklamany z vas v Budapesti a Bratislave

vystavam zdar
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:07 am

Určitě se najde všude někdo kdo kazí náladu, tak už to bohužel v životě chodí. Jenže kolikrát si myslím, že to třeba člověk ani tak nemyslel, a už se bere za špatného, že se na něco zeptá, hodně lidí v tom vidí nejspíš rýpaní. Já se třeba taky chtěla zeptat, jen jsem nenašla tu odvahu, protože jsem čekala, že se do mě pustíte. Já totiž taky vůbec nevěděla, že se přiznává vítěz třídy. Když to sem Nelli napsala, tak jsem si automaticky představila V1,CAC, protože jsem si teda do teď myslela, že to znamená vítěz třídy, ale jak tu čtu tak jsem si asi myslela špatně, no jo ještě se tedy mám co učit. Taky jako všichni jsem toho názoru, že VD na světovce je krásné, vůbec když se tam posuzuje ,,tvrději"
Teda nevím, ale třeba teď jsem pochopila co napsal Andrej, že to myslel moc hezky, dal poklonu psům Del Cavdillo, ale Martin to asi pochopil úplně jinak.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:47 am

Margot,

kto tu co zle pochopil ste asi vy vsetci,vo Svedsku sa zadaval iba jeden CAC pre vsetkych
to znamena ze bol zadany iba jeden CAC pre psa a jeden CAC pre suku
nie ako u nas ze ma CAC kazdy vytaz triedy
a o CAC nebehal pes z triedy sampionov,o CAC behal pes z mladych,medzitriedy,otvorenej
pes zo sampionov isiel az z CAC psom o CACIB !!!
mozno to uz teraz lepsie pochopite:)
take iste pravidla boli aj Euro dog show Helsinky 2006

Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:18 pm

Martine, tak proto se asi Jana a pak i já ptala, protože to neznáme. Stačilo nám to takhle vysvětlit. Protože jak sem Jana vložila ty tituly co dávají v ČR a já teda znám jen ty Polské, tak to tak není. Asi je to doopravdy, že jiný kraj, jiný mrav...tak že proto mě stačilo napsat, tohle vysvětlení, abych to pochopila, že ve Švédsku to chodí jinak. Tak Vás prosím, jestli máte možnost dát sem taky uznávání titulů v jiných zemí, ať máme představu jak to chodí jinde. Díky
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 2:17 pm

Ahojte,
presne tak, Andrej iba napisal svoj nazor. Myslim si, ze to Andrej na vysledky del Cavdillo nemyslel v zlom. A ked je niekto nedoklivy, s tym uz clovek nic nenarobi.
A ak mozem oponovat, myslim si, ze VD a D z akejkolvek vystavy, ci je to svetovka, MVP, ci NVP su iba zbytocne vyhodene peniaze.
Ja osobne by som bola z tychto znamok sklamana, najma ked viem, ze mam psov, ktori maju urcite na viac.
Mendietta a Chamahuac si D a VD nezasluzili. Ale rozhodkynu bohuzial nepoznam, nebola som tam a ani neviem ako posudzovala. Dost ma vsak prekvapilo relativne vela psov zo severskych krajin v prvych stvorkach. Myslim, ze kvalita niektorych tomu nezodpovedala.
Ja som na svetovku mala prihlasenych 2 psov, Arahi a Belgrana. Bohuzial som sa vsak nemohla zucastnit.
Uvidime na Budapesti, ale tam posudzuje Martinez a dobre vieme, ako to chodi.
Eva.
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
Andrej

Andrej


Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 01. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 4:51 pm

Martin asi si ma zle pochopil nemyslel som to v zlom fakt.Dobre vies aky mam na Karolu nazor proste som cakal viac do prvej stvorky urcite kam podla mna mala aj skoncit.
Popof si urcite nezasluzi na nijakej vystave VD,Mendieta to jej D ani nekomentujem.
Takze nechcel som sa ta dotknut a vazim si toho co robis pre AD u nas.


s pozdravom Andrej
Návrat nahoru Goto down
Del Cavdillo

Del Cavdillo


Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 30. 11. 06

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 5:10 pm

Andrej,

ja som sa na teba a ani na nikoho nenahneval,len nechapem naco a preco tolko debaty a vd ci d,a o vytazovi triedy..
dostali to a hotovo

Martin
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino.dog.sk
Bibiana

Bibiana


Poeet p?íspivku : 289
Age : 35
Localisation : Bratislava (SK)
Registration date : 29. 01. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 5:17 pm

Effka napsal:

A ak mozem oponovat, myslim si, ze VD a D z akejkolvek vystavy, ci je to svetovka, MVP, ci NVP su iba zbytocne vyhodene peniaze.

Evííík, oponovať môžeš, čoby si nemohla Smile Každý má právo na vlastný názor..

Ja som to skôr myslela tak, že v súčasnosti je normálne ak známku V dostane pes či už fľakatý, hrbatý alebo naopak so sedlovitým chrbátom, agresívny pes, pes ktorý pre svoju postavu nedokáže zabehnúť dve kolečká bez toho aby nebol zadychčaný akoby bežal maratón a podobne a preto ak niekto dostane VD môže ho to v tomto zmysle aj uraziť. Preto som napísala to, čo som napísala.
Ak človek môže s čistým svedomím objektívne a kriticky povedať, že môj pes je úplný štandard, nemá žiadnu ani najmenšiu odchýlku a potom dostane VD, tak vtedy je na mieste aby bol človek sklamaný. Úprimne sklamaný.

Pre mňa osobne je napríklad hodnotnejšie VD (ak je oprávnené v porovnaní s inými psami) z početnej konkurencie ako BOB z výstavy kde je pes sám, resp. sú tam dvaja. Čím ale nechcem povedať, že sa z každého véčka neteším Smile

PS: Toto nechápte ako narážku na nejakých jedincov alebo ľudí, všetci vieme, čo doma máme, naozaj tým nemyslím nikoho konkrétneho, nie je môj štýl urážať iných psov, či už pre môj vlastný názor alebo nedajbože pre závisť flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.falcodogo.wbl.sk
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 10:15 am

Effka - s tím vyhazováním peněz souhlasím, ale ty víš co dostaneš než tam jedeš? Tak si alespoň člověk udělá s tou výstavou i výlet ....sice slabá útěcha,ale lepší než nic. Vždyt jsou to jen výstavy a přesně jak jsi napsala i o EVP- víme jak to chodí, a bohužel ne jen na těchto výstavách.
Jak jsi psala příspěvěk ohledně Brna, připomělo mi to KV v MB, všechny feny ve třídě mladýh dostali VD- bez rozdílu opravdu na kvalitu, VD za běhání!!! KV pes- všichni víme, že ten pes neběhá,ale cupká- to bylo hodně zvláštní, že to rozhodčímu z Itálie nevadilo?! U 9měsíční fenky mu vadilo,že už byla unavená a neběhala se vzpřímenou hlavou Evil or Very Mad
Asi tak to chodí na výstavách....
Ještě horší- když dostaneš VD na EVP a nevíš za co, jelikož nedostaneš posudek - to jsou opravdu vyhozené peníze!!!

Vše co jsem tu psala nebylo vůbec myšleno zle, pouze jsem byla zvědavá co,jak a proč. A to že pokud nedostanu odpověd, nebo jen částečnou a pak si sama začnu zjištovat co mě zajímá a přidám to na portál- nechápu že by se to mohlo dotknout?

Bibi přesně jak píšeš, všichni máme oči,vidíme na co jsou ty naše psi a každá lepší známka kterou dostanou určitě potěší lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Elizaveta




Poeet p?íspivku : 2
Age : 40
Localisation : Russia, Moscow
Registration date : 29. 07. 08

WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 10:38 am

Hello ))
Some photo our dogos from WW'08 Wink

INDIO Iz Lunnoy Stai
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3421-WW-08
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Indio-18


MARCHELLO Iz Lunnoy Stai
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3305-WW-08
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3307-WW-08


GRETTA El Sol De Plata
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3737-WW-08


MAGIA Iz Lunnoy Stai
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3693-WW-08



And other dogos from ring....


Junior World Winner 2008 - Astor de Casahuarpe
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3367-WW-08


Wold Winner 2008, BOB - Maleva del Tolkeyen
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3783-WW-08
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3795-WW-08


WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 IMG_3799-WW-08
Návrat nahoru Goto down
http://dogos.narod.ru
Sponsored content





WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím   WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
WORLD DOG SHOW - informace sem, prosím
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» WORLD DOG SHOW 2008
» SPECIALTY SHOW 2008 Club Dogo Argentino Bulgaria
» WORLD DOG SHOW - BRATISLAVA 2009 - Few photos
» Oslavujemeeee

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: AKCE, VÝSTAVY ...DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: