DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chovatelské ceny/výhody?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

Chovatelské ceny/výhody? Empty
PříspěvekPředmět: Chovatelské ceny/výhody?   Chovatelské ceny/výhody? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 9:33 pm

Zdravím všechny,
Chci se zeptat jaké máte zkušennosti s různými značkami granulí, jaké jsou výhody a ceny pro chovatele atd.
Zatím jsem se informovala jen u Purina Pro Plan a teda docela mě zklamal jejich přístup.
S kým máte dobré zkušennosti vy?
Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

Chovatelské ceny/výhody? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chovatelské ceny/výhody?   Chovatelské ceny/výhody? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 9:59 pm

Ahojky,

ja som dlhu dobu krmila ROYAL CANIN a EUKANUBA, vlastne hned od zaciatku, ako som si kupila prveho psa dogo argentina v roku 1996.
Ceny v chovatelskych kluboch boli priaznive, ale cca. 2 - 3 roky dozadu, zacala Royalka dost enormne dvihat ceny, Eukanuba chovatelske ceny sa drzia cca. tie 3 roky na tej istej urovni.
Ale ceny za Royal sli fakt nehorazne hore.
Vyskusala som este nemecky ARION, bola som s nim spokojna, myslim, ze je to tiez kvalitne krmivo, ceny v chovatelskom klube su v pohode, cca o jednu az dve stovky nizsie ako u chov. baleni Eukanuby.
Momentale som pred par mesiacmi presla na Purinu PRO PLAN a som s nou aspon zatial moc spokojna. Cenovo sa vsak v chov. klube pohybuje asi v takej vyske, ako aj Royal Canin.
Urcite kvalitne granule su aj Hills.
Najlepsi servis ma u nas asi Royal, vozia granule az domov, kazdy den. Eukanuba robi rozvozy cca. 1x do tyzdna, no a Arion zhruba tiez tak, da sa s nimi dohodnut.
Hills bohuzial nema doriesene rozvozy, plati sa za dopravu, zadarmo sa da dopravit krmivo jedine ak sa s nimi clovek dohodne, ze to dovezu na nejaku vystavu, ak tam vtedy budu mat stanok.
Toto je vsak situacia na Slovensku, neviem, ako to funguje v CR.
Papa, Eva. Rolling Eyes scratch alien Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

Chovatelské ceny/výhody? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chovatelské ceny/výhody?   Chovatelské ceny/výhody? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 10:22 pm

Ahojky Evi, díky za info, mylím že v ČR to bude to samé. Asi jsem od toho čekala víc a teď jsem zklamaná. Psala jsem Pro Planu, tak mi poslali ceník, teda ceny nic moc, a ještě mi to také nepřivezou domů. No uvidím, zkusím obeslat i jiné značky, ale asi to bude všude stejné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Sponsored content





Chovatelské ceny/výhody? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chovatelské ceny/výhody?   Chovatelské ceny/výhody? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chovatelské ceny/výhody?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: VÝŽIVA PSŮ-
Přejdi na: