DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeMon May 11, 2009 3:05 pm

Chci se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost. Nejdřív se mu udělaly zarudly boláky pod předními tlapkami a hrudníku. Potom v oblasti zad, kde mu silně vypadává srst. Celé ho to svědí, snažím se aby to nekousal a neškrábal ale jde to těžko. Když si to vykouše resp. srtupy strhne, je pod nimi mokvavá rána, která se špatně hojí. Nevím co s tím.

Byl jsem u veterináře, ale ten mi na to nic nedal. Říkal, že to je asi ze špíny. To je ale blbost, protože ho udržuju v čistotě a spí doma v pelíšku, který mu udržujeme. Pejska když je potřeba také koupu.

Nejdřív jsem si myslel, že to má od blech, ale koupil jsem mu antiparazitní obojek a žádné nemá.

Spíš si myslím, že to je nějaká alergie, možná i na ten obojek nebo nějaký parazit. Zítra jedu snad za lepším veterinářem, tak uvidím co mi řekne on.[b]
Návrat nahoru Goto down
ElDemonioBlanco

ElDemonioBlanco


Poeet p?íspivku : 176
Age : 51
Localisation : SLOVENSKO
Registration date : 20. 05. 07

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeMon May 11, 2009 4:07 pm

Chod inemu veterinarovi cim skorej ! Odkial si ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinska-doga.sk
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeMon May 11, 2009 7:10 pm

Ahoj,
ak mas istotu, ze to nie je alergia na zradlo, ale kontaktna alergia, co asi pravdepodobne aj bude, skus humanne antibiotika Ospexyn, kupat medicialnym samponom Nolvasan (pripadne Peroxiderm) a podavat Dermanorm - je to bud olej, cize davat do zradla, alebo kapsule. Je tam vytazok z Pupaky, ktora priaznivo posobi na kozne problemy.
Samozrejme to skonzultuj s vet. lekarom.
Dalej sa skus vyhybat vysokej trave, prhlave, krikom, atd...proste vysokemu porastu v lese, ci na poli, alebo luke.
Cau, Eva.
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:48 pm

Jsem z Dobrušky z Orlických hor, je tu docela problém sehnat dobrého veterináře, protože většina co tu je se nespecializuje a dělají všechna zvířata. Teď jsem sehnal jednoho co se specializuje jen na psy a kočky, tak uvidíme. Také prodává přitom krmivo tak snad bude vědět více. Hned zítra k němu jedu.

Ale z krmiva si myslím, že to nemá, už ho mám doma 3 měsíce a doteď s tím problémy neměl. Min. týden měl poslední vakcinaci podle plánu, třeba to může být reakce i na to. Nebo má oslabenou imunitu, vážně netuším.

Četl jsem všude možně a podobné příznaky má alergie na žrádlo, nebo i na antiparazit. obojek, šampóny a v neposlední řadě i onemocnění trudníkem, ale to doufám, že vážně nemá. Je toho prostě hrozná spousta co by to mohlo být.

confused
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeMon May 11, 2009 11:31 pm

PS: Děkuju moc za vaše názory, máme psy už dlouho ale s něčím podobným jsem se ještě nesetkal. Vím jen že soused měl psy čau-čau a těm se tady dělaly fleky na zádech, ale vet. jim říkal že se to vyléčit nedá. Měli to každoročně. Ale vážně netuším co to měli.
Návrat nahoru Goto down
adam

adam


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Pardubice
Registration date : 17. 12. 08

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeTue May 12, 2009 7:49 am

Zdravím měl jsem podebný problém jako vy mokvavé strupy bylo to od poštípaní komárem čistil jsem mu to dezinfekcí Betadin zelená lahvička. a počase se mu to zahojilo ale měl to docela dlouho ale muže to být i něco jiného?určitě bych navštívil veterináře.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ademsad.websnadno.cz
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:49 pm

Tak jsme byli u jiného veterináře a ten si myslí, že to je alergie na blechy, resp. jejich kousnutí. Je to ale divné docela pravidelně ho koupu v antiparazitu tak 1 krat za 14 dni a ma antiparazitní obojek. Ten mi ale řekl že pravděpodobně neúčinkuje.

Docela mě to naštvalo, protože sem mu ho koupil za 350 Kč a má být proti skoro všemu i proti komárům. Chtěl bych Vás požádat o radu jestli máte nějaký osvědčený na velké psy. Zatím jsem dostal Frontline Combo, nejaký přípravek na vykoupání a prospekt na obojek značky Kiltix, slyšel jsem, že jsou dobré.

Ale chci se zeptat, jestli máte někdo s tímto výrobkem zkušenosti, nebo s něčím jiným.
Návrat nahoru Goto down
adam

adam


Poeet p?íspivku : 16
Localisation : Pardubice
Registration date : 17. 12. 08

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeTue May 12, 2009 9:44 pm

zdravím ja mám pro psa obojek značky Scalibor a jsem sním spokojen a je jak na blechy tak na klíštata i komáry koupil jsem ho už po druhé.a Frontline je určitě super tak už jsem ho použival.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ademsad.websnadno.cz
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitimeTue May 12, 2009 10:05 pm

Díky moc, ja se ještě po něčem porozhlédnu. Přece jenom na to ma docela těžkou alergickou reakci. Uvažoval jsem i o Strongholdu, ale tej ne prý hodně finančně náročný, tak se ještě po něčem porozhlédnu. Chtěl bych něco co je odolné i proti vodě, protože on vodu přímo miluje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...   Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mám problém u štěněte s v flekem na zádech a boláky...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dalsi problme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY - DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: