DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Arg. Doga polepšovna mazlíčů

Goto down 
+13
margot
Mirek_1979
Effka
Gaston
hanalba
Aťula
camaro
Roman
pieere
adam
Gabča
samar.line
Miskyn
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 12:51 pm

Také jsem viděla pořad. Páníček se mi zdál trochu debilní. A nevím jestli takový pořady k něčemu jsou.
Taky posílám odkaz kde je něco podobného.

http://www.vimevic.cz/zajmy/pes.html
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 6:28 pm

To je výborný odkaz, musím říct, že člověk by až nevěřil, co všechno nechají lidé své mazlíčky dělat a kam až to jsou ochotni nechat dojít. Ještě bych přidal v zahraničí hodně známý odkaz na "dog whisperer" od national geographic:
http://channel.nationalgeographic.com/channel/videos/feeds/cv-seo/Dog-Whisperer/Full-Episodes/
Návrat nahoru Goto down
Hvězdička

Hvězdička


Poeet p?íspivku : 4
Localisation : Tábor
Registration date : 11. 11. 08

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:23 pm

Tady je názor pana Dostála.
Škoda, že si to nepřečte širší okolí:-(
http://www.psiskolafalco.cz/versus.htm#_polepsovna
Návrat nahoru Goto down
http://ri-gadhars.wbs.cz/
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:15 pm

Nelze s tím než jen souhlasit, mě úplně stačil první díl, kdy nejen, že celou situaci blbě vyhodnotila ale navíc za celou dobu toho psa nedokázala naučit ani sednout, natož něco o poslušnosti. Když to porovnám například s pořadem s odkazem od Margot: http://www.vimevic.cz/zajmy/pes.html
Tak to je jiná. Tady se kolikrát člověk opravdu může poučit. Je zde jasně definován problém, postup jeho řešení a na konci zhodnocení a finální výsledek. Myslím si, že kdyby TV-Nova raději koupila na to autorská práva, tak by se na to dalo alespoň koukat.
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:09 am

Na odkazu: http://www.cz-pes.cz/diskuse/1_9617_3.html uživatel hally001 napsala:
davidkova renata-ohledně utracení-já bych nerada, aby si každej blbec pořizoval psa s vidinou případného utracení, kdyby ho náhodou nezvládl. Nejhorší na tom je, že paní je líto psa vyhodit z gauče nebo kde to byl, ale nebude jí líto ho dát do prdele-což je dnešní trend. Z toho vždycky rostu, když je někomu líto dát psovi rázněji na vědomí, co se nesmí, ale není jim líto zbavit se ho. Já jsem byla překvapená z toho, že jí nebylo líto tý kočky, kterou tam naporcoval a dělá všechno proto, aby naporcoval i ty zbylý. Osobně jsem přesvědčená, že se dá každý pes naučit soužít s ostatními zvířaty, pokud mu nastaví majitel hranice. Tam je asi nejdůležitější to, že pravidla tam neurčujou oni, což je brzda v nápravě. Můj známej má 2psy a drůbež. Když se jeho čokl rozhodl ulovit si opeřence, tak si ho soce ulovil, ale dostal nakládačku a opeřence mu přivázal majitel na obojek a pes s ním 3dny chodil-slepice byla mrtvá, aby bylo jasno. Od tý doby slepice ignoruje, i když majitel není přítomen. Mě by zajímalo, jestli někdy tu argentinu potrestali a jestli by jim dnes, nějaký ten plácanec, neoplatila amputací-podle mě jo.... atd.
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 9:43 pm

Nedá mi to a musím k této kapitole přidat ještě jeden odkaz:
http://www.psiskolafalco.cz/versus.htm#_polepsovna
Na těchto stránkách jsou po každém "úspěšném" dílu TV NOVA psány připomínky jak hrozně to vypadalo a jak by to mělo vypadat. Laughing Myslím, že je to docela povedeny, akorád škoda, že si to skoro nikdo nepřečte, po shlédnutí v televizi lol!
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 1:13 pm

Místo polepšovny mazlíčků jsem začal sledovat od Victoria Stillwell: Its me or the dog. Zdálo se mi to lepší a daleko poučnější. Je tady odkaz od Margot:
http://www.vimevic.cz/zajmy/pes.html
Bohužel v jednom dílu
http://www.megaupload.com/?d=N36XXBSF
kde jsou dva kokršpanělé, tak na konci dojde k utracení jednoho z nich
Sad Pro agresivitu vůči jednomu z jejich dětí No . Nevím, ale myslím si, že se s tím psem mohlo ještě hodně dát udělat, než došlo k jeho utracení. Mám asi zkreslený názor, protože jsem dřív měl taky kokršpaněla a tyhle problémy s ním vůbec nebyli. Ale myslím si, že to je přesně případ, který odráží dnešní situaci ve Velké Británii a jejich přístupu k "bojovým a agresivním psům". Musím říct, že mi tento pes nepřišel agresivní, takže bych ten problém hledal jinde (např. postavení dítěte ve smečce a hlavně jeho chování ke psovi). Záleželo hlavně na tom jak to ten pes celé vnímal. Za celou dobu natáčení se ale podle mě agresivně neprojevoval pale . Nemůžu to pochopit, protože jsem se do takové situace ještě naštěstí nedostal.
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 8:50 am

V ukázkách TV Nova jsem viděl, že by v "polepšovně mazlíčků" měla někdy být i Brazilská fila, no jsem docela zvědav, jak si s ní dotyčná paní poradí, podle toho jak jsem viděl jak zvládla Argentinu.... Shocked . U nás jeden ze sousedů ji taky má a je pěkně divoká. Útočí od pošťáků až po traktor. A když s ní jde jednou za čas na procházku, tak v jejich okolí nesmí být ani živáčka. Ale jinak je docela hodná už i na mě si zvykla, jenom není dostatečně socializovaná. Asi bych měl říci sousedoj, ať se do pořadu taky přihlásí, aby viděli jak vypadá nezvladatelný pes Twisted Evil .
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 9:29 pm

Další velice "zajímavý díl" polepšovny mazlíčků. Tentokrát s brazilskou filou... Shocked Musím říci, že jsem opět nevycházel z údivu. Bylo vidět, že i při naprosto špatném použití ostnatého obojku na pravidelných procházkách Fila s jejich majiteli mávala jak chtěla. Kdo to viděl, určitě mi dá zapravdu. Budu se snažit sem přidat odkaz na tento díl. Musím řici, že venčení psa na ostnáči s horolezeckým lanem a karabinou nemělo chybu. Pes se choval docela normálně, prostě jako fila, ale špatně zvládnutá. Nemohl jsem věřit vlastním očím, když i přes veškerou výbavu vláčel s ostnáčem na krku páníčka pěknejch pár metrů a o paní řadši ani nemluvě. No prostě byla to přesně reklama na to jak to nemá vypadat a že se majitel dušoval, že před tím měli jezevčíka, řekl bych, že s nima vláčel stejně ale samozřejmě s menší razancí. Každopádně tyhle dva bych nechtěl potkat někde venku....
http://archiv.nova.cz/multimedia/polepsovna-mazlicku-7-dil-akim.html
lol!
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 11:08 am

Rád bych upozornil na příští díl "polepšovny mazlíčků". Měl by tam být nezvladatelný dobrman, ovšem k jeho nápravě se chystá použít paní Žertová utlumující léky, alespoň tolik jsem pochytil z upoutávky.... Rolling Eyes Myslel jsem, že už jsem viděl hodně, ale tohle ještě ne. Po odvisílání sem přidám i odkaz No
Návrat nahoru Goto down
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 9:23 pm

No ty kokso, tak to iba ziram...
Utlmujuce lieky by si asi v prvom rade mala dat pani Zertova, ak na nich nefici uz davno...
Inak nemam na to slov....
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 12:24 am

Eví super poznámka, to s Ti povedlo, nedá mi nereagovat lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
oslanec luboš

oslanec luboš


Poeet p?íspivku : 147
Registration date : 25. 05. 08

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:18 am

pozrel som si diel z brazilskov filov Very Happy je to prosto plna shov ako znechutiť ludí abi mali psov... affraid pani smiešna či ako sa volá je možná aj odborník ale v takýchto programoch to stejne dostrihaju na shov .príklad je aj to že ten priblblí kameraman vstúpil tesne pri pelech ležiacej brazilskej fili namiesto toho abi to vystrihli a kameramanovy dobre vynadali (ISTE BOL POUčENý čO JE TO ZA PLEMENO) tak oni to tam just dajú.viete každý kdo bi bol na vážkach či si filu kúpiť tak po vzhliadnutí tohoto shov bi povedal nie určitenie. bounce chyba mi tam to najzakladnejšie a najučinejšie socializacia scratch KAžDY šTAT BI VEDEL PROBLEMY ZO PSOM RIESIT VETSOV OSVETOV A NIE TAKYMTO PRIBLBLIM PROGRAMOM STACILO BI MAT UZAKONENE ZAKLADNE OVLADANIE PSA KTORY BI POD ODBORNYM VEDENIM NA CVICAKOCH DOSTALI POTVRDENIE A HLAVNE BIN TAM PREBEHLA AJ VYCHOVA PANICKOV NAJCASTEJSIE JE PROBLEM NA DRUHEJ STRANE VODITKA Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinskadoga.net/
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 12:34 pm

To: Oslanec Luboš: Ještě horší byl první díl s argentinskou dogou, kde její pán byl opravdový osel... Ale přesně takový lidé se do tohoto pořadu hlásí.... bounce V prvé řadě jim jde o to se jen zviditelnit a být v televizi. Mě dodnes po odvisílání toho dílu říkají známí jak když to viděli je AD nebezpečný agresivní pes a stejně tak je to i s filou... Já mám skutečně skvělou zkušenost s objema typy psů a dává mi hodně zabrat tyto lži vyvracet. Místo polepšovny mazlíčků by to měli pojmenovat na polepšovnu páníčků Suspect

Ale co se týká jmenované odbornice, tak z jejich praktik mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Slyšel jsem, že některým svým klientům předepisuje uklidňující a jiné prostředky pro těžko ovladatelné psy, ale nechtělo se mi tomu ani věřit. Na konečný soud si počkám do příštího týdne na odvisílání dílu s dobrmanem. Ale myslím si, že vím jakým směrem se to bude ubírat... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 11:25 pm

Ahojky Nelli,
diky moc, to bolo take od srdca a hned prve, co ma v tom momente napadlo... :-)))

Kazdopadne, cpat do psov utlmujuce lieky sa mi zda dost chore, aspon v tomto pripade....
A co potom po odzneni ich utlmujuceho ucinku???
Pes sa ako prepne sam na iny level?
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 5:31 pm

Osobně mám vždycky při vysílání pořadu pocit, že se koukám na večerníček „A je to“. Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 19, 2009 2:04 pm

S tím nelze než souhlasit, ale já když na to koukám tak to pro mě je úplný horor affraid . Když si představím kolík lidí po shlédnutí se jejími radami může začít řídit. Nechápu, proč si do pořadu nevzali někoho opravdu zkušeného a ne jen "teoretičku". Protože očividně s praxí zkušenosti opravdu nemá a to je smutné... No

Paní Žertová v pořadu vystupuje jako "univerzální voják". Nejdříve si odškrtá svůj dotazník pak si každého pejska otestuje na zahradě na přivolání, základní poveli a je jedno o jaké plemeno se zrovna jedná, postup je stejný "ovčácký".

No a pak příjde to nejlepší, místo aby řešila problém s kterým k ní klienti přišli, tak nejdříve zakáže přístup psovi na všechny vyvýšená místa postel pohovky křesla atd. Pak si vymyslí svůj vlastní problém, který jim podstrčí a který s nimi celé tři měsíce řeší. Na konci ho stejně ani nevyřeší ale to je jedno a potom jim nakonec v poradně předá balík supervýhry super krmiva na tři měsíce zdarma a během pěti minut jim popíše co si kde vyčetla co s tím problémem co byl na začátku by měli dělat a jak by měli postupovat. Ale nejtrapnější na tom je, že jim to měla říci hned na začátku a pomoci jim to řešit ona sama, tolik na konto této "odbornice" superbojovnice. geek
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 21, 2009 8:37 pm

Hmm tak jsem to zkouknul a žádná sláva. Když přejdu rovnou k věci, tak byly tlumící léky nasazeny pro údajnou "kompulzivní poruchu" ale z mého pohledu to bylo jen roční štěně dobrmana se silně zanedbanou socializací živé, temperamentní trochu bázlivé, prostě přesně takové jaké štěně dobrmana má být, nemyslím, že by trpělo nějakou poruchou... cyclops
http://archiv.nova.cz/multimedia/polepsovna-mazlicku-12-dil-corra.html
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 23, 2009 2:14 pm

Dovolím si k tomuto dílu citovat Viktora Dostála z jeho stránek FALCO
http://www.psiskolafalco.cz/versus.htm#_polepsovna

Viktor Dostál na toto téma píše:
..."Ve chvíli, kdy veterinářka Žertová ordinuje fence antidepresivum "Anafranil" (konkrétně Anafranil 25)... pale Ale co může člověk čekat od "odborníka" který si při sledování přivolání a základních cviků které doporučil vleze raději do auta i se štábem, aby pejska "údajně nerušil". Při představě, že bych šel se svým psem na cvičák a cvičitel by byl před námi schovaný v autě a přes zavřené okénko nám dával svá doporučení, to bych se asi opravdu smíchy neudržel... bounce Nehledě na to že pokaždé musel být pes v její blízkosti uvázaný a s košíkem a když měl košík na minutu sundaný, tak byla na míli daleko, už snad nepotřebuje komentář... Razz A to se ve skutečnosti jednalo pouze o štěně ještě ne ročního dobrmana. To jen dokazuje naprostou neschopnost a to že za "odborníka" u nás může být označován opravdu každý jocolor Zajímalo by mě co by dělali, pře dospělým skutečně nezvladatelným a agresivním psem. To by jsme asi viděli paní Žertovou hlásat svá doporučení z věže nebo obrněného transportéru, přece jen co kdyby.... lol!


Naposledy upravil Miskyn dne Tue Mar 09, 2010 2:06 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Roman
Admin
Admin
Roman


Poeet p?íspivku : 428
Age : 48
Localisation : Nové Strašecí
Registration date : 21. 11. 06

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: polepšovna   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 23, 2009 5:44 pm

Neviděl jsem ani jeden díl. Stačili mi televizní upoutávky. Nehodlám se rozčilovat kvůli několika neschopným jedincům
Od zúčastněných majitelů psů po "odborníky" kteří pomáhají s nápravou.

Nikdo není bez chyb, ale co kdyby spíše některá z komerčních televizí přišla s pořadem prevenčního charakteru?
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinskadoga.cz
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 23, 2009 6:56 pm

Ahoj Romane,
musím Ti říct, že já zase viděla jen první díl a to, do první reklamy a stačilo mi to a šla jsem od toho. Dál také nesleduji a myslím, že nemá cenu se tím pořadem "rozrušovat".... Basketball
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 23, 2009 8:35 pm

Abych řekl pravdu, tak jsem se chtěl podívat pouze na první díl s AD, jenomže potom mě to tak vytočilo, hlavně to co se dělo i v mém okolí, že mi to nedalo. Lidé prostě berou to co jím TV prezentuje jako fakt a více o tom nepřemýšlí.

A za druhé mi některé výcvikové metody přijdou jako týrání zvířat, které může ve výsledku podlomit zdravý "polepšovaných" jedinců. No a když si představím, kolik lidí se podle toho může začít řídit tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě affraid

No a nakonec proč nedokážu mlčet, tak při nedávném napadení pitbulem byla ČT 1 osovena právě tato "odbornice", ale k mému překvapení mluvila celkem rozumě nicméně je mi jasné koho by oslovili při případném zákazu "bojových plemen" jako odborníka, nerad bych se probudil jednoho dne a zažil na vlastní kůži podmínky, které dnes existují např. ve Velké Británii bounce. Taktéž uvedené téma může být nosným programem pro některé horlivé poslance, tak jak jsme toho byli svědky dříve u kupírování uší, provádění obrany a problematika bojových plemen atd.

Souhlasím že by bylo lepší se na tento pořad ani nezačít dívat ale to bych si potom nebyl schopen vytvořit na celou situaci svůj názor a na druhé straně člověk zprostředkovaně vidí situaci jaká u nás obecně panuje.
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 7:12 pm

K tomuto tématu bych chtěl doplnit ještě jednu zásadní věc, kterou nechci nechat bezpovšimnutí. Byl jsem u veterináře a mezi řečí mi potvrdil, že se množí případy, kdy chodí lidé s tím, že chtějí předepsat "ty přášky pro sklidnění psa" co viděli v televizi ty co předepisovala paní Žertová. Už jsem o tom viděl informace i na jiném fóru a přijde mi to jako opravdu tristní. Někdo asi opravdu raději nadopuje do psa prášky aby měl pokoj, než aby se mu a jeho potřebám více věnoval a to je myslím si smutné Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 09, 2009 6:25 pm

K poslední řadě dílů jsem se rozhodl už raději nevyjadřovat, protože se to točí pořád dokola a pořád to samy. Zájemcům určitě doporučuju stránky Viktora Dostála FALCO, na které jsem tu odkazoval.... Kde se bedlivě věnuje každému dílu, ovšem já bych na to neměl nervy shlédnout tyto pořady vícekrát jako on. Spíš jsem se snažil tady vytyčit z mého pohledu ty nejhorší díly a pokud se objeví nějaký další tak na něj odkaz určitě dodám, případně budu rád pokud na něj upozorní někdo jiný, protože tento pořad úplně pravidelně nesleduju. Asi tolik k "polepšovně mazlíčků".
Návrat nahoru Goto down
Roman
Admin
Admin
Roman


Poeet p?íspivku : 428
Age : 48
Localisation : Nové Strašecí
Registration date : 21. 11. 06

Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 12:48 pm

Miskyn napsal:
K poslední řadě dílů jsem se rozhodl už raději nevyjadřovat, protože se to točí pořád dokola a pořád to samy. Zájemcům určitě doporučuju stránky Viktora Dostála FALCO, na které jsem tu odkazoval.... Kde se bedlivě věnuje každému dílu, ovšem já bych na to neměl nervy shlédnout tyto pořady vícekrát jako on. Spíš jsem se snažil tady vytyčit z mého pohledu ty nejhorší díly a pokud se objeví nějaký další tak na něj odkaz určitě dodám, případně budu rád pokud na něj upozorní někdo jiný, protože tento pořad úplně pravidelně nesleduju. Asi tolik k "polepšovně mazlíčků".

Jak říkám, no comment... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinskadoga.cz
Sponsored content





Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arg. Doga polepšovna mazlíčů   Arg. Doga polepšovna mazlíčů - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Arg. Doga polepšovna mazlíčů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» www.argentinska-doga.sk

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY-
Přejdi na: