DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
olora




Poeet p?íspivku : 8
Age : 36
Registration date : 28. 08. 09

Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Empty
PříspěvekPředmět: Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník   Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 8:55 am

Dobrý den.

ráda bych se zeptalat celkově na náročnost argentiny. Je mi 22 ale mam zkušenosti s výchovou a výcvikem hovawarta. Vše jsem cvičila sama a bez problémů, myslím, že by jsme zvládli i nějaké zkoušky. Psy miluji od mala a argentiny mě zaujali už dávno. Ale jako prvního psa jsem se neodvážila si ji pořídit. Teď jsem koupila byt a ráda bych psa. Argentinka mě velmi láká ale bojím se, že jí nebudu schopna dát to co by potřebovala. Sice bych s ní každý den trávila veškěrý volný čas,ale mám strach jestli ji v bytě těch cca 9 hodin kdy budu v práci nebudu "týrat". Může mi v tomto někdo poradit? Dále bych se ráda zeptala, od koho štěňátko. Jelikož doma argentinu nemám tak se moc neorientuju v CHS atd... něco jsem pochytila z výstav a internetu, 12.9. se jedu podívat na výstavu molosclubu abych se dozvěděla něco více. Nerada bych, aby si někdo myslel že chci argentinu pro image, že jsem mladá na tak velkého psa, že mam jen byt atd... proto si ráda nechám poradit. Nechci psa za každou cenu aby pak byl nešťastný.
Děkuji moc
Návrat nahoru Goto down
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník   Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:22 am

Zdravím,
přestože na první pohled Argentinská doga budí veliký respekt, v soukromí je velice přítulná, mazlivá a je ráda obklopena společností lidí. Není to plemeno, které může být izolované od člověka. Potřebuje, aby se mu jeho majitel věnoval, protože při izolovanosti trpí. Samozřejmě musíte počítat, že štěně potřebuji víc péče, ale dospělého psa můžete bez problémů nechat devět hodin samotného.
Aby z něj vyrostl sebevědomý a dobře socializovaný kamarád, je potřeba se mu věnovat a absolvovat s ním alespoň základní výcvik.

Na pokochání bych Vám spíš doporučila WDS, která se koná 8-11.10.2009. http://www.worlddogshow2009.com/
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
olora




Poeet p?íspivku : 8
Age : 36
Registration date : 28. 08. 09

Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník   Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:17 am

Moc děkuji za odpověďSmile No, ještě to musím pořádně promysle, získat informace abych věděla že psovi budu moct dát co potřebuje. Jen doufám, že s tím nebudou mít problém sousedi. Nemám totiž ráda řeči typu "ona má velkého psa v bytě" že je to týrání atd...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník   Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Argentina v bytě, jaké štěně - začátečník
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ARGENTINA LOVEC - VIDEO
» Argentina okolie TT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: