DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 7:49 pm

> Datum: 23.09.2009 13:54
> Předmět: Štěňata - posílej dál, prosim! Spěchá!

Ahojky,nemáte někoho kdo by chtěl štěňátka??? Prosím, prosím, pošlete to dál, ať nemusím ta štěňata utratit. Děkuji. Nemá někdo zájem o štěně? Hledají se vážní zájemci o štěňata Golden Retriver. Narodilo se jich tolik, že nejspíš budou uspána. V případě zájmu budou štěňata předána zcela zdarma.

Pokud máte zájem, volejte 515 294 956. Nebo volejte 736 752 507.
Paní Leštinová.
+420605383915
Návrat nahoru Goto down
Roman
Admin
Admin
Roman


Poeet p?íspivku : 428
Age : 48
Localisation : Nové Strašecí
Registration date : 21. 11. 06

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 8:55 pm

No comment... ale nedá mi to
za prvé: trochu pozdě po porodu shánět "odběratele".
za druhé: toto je citové vydírání.
za třetí: Absolutně neseriozní jednání.

Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinskadoga.cz
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 9:59 pm

Nemůžu než s vámi souhlasit. Je to od té majitelky velmi nezodpovědné, jen doufám, že se apespoň pro ty štěňata najde nový domov. Přece jen by jich byla velká škoda.
Návrat nahoru Goto down
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 11:06 pm

Tenhle e-mail ( zdá se, že je to on, byly tam i fotky), chodí po internetu už asi 3 roky!!
Takže není určitě aktuální....
Ahojte
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 11:18 pm

Ahojky Nelli, totéž jsem chtěla napsat, chodí mi to na pracovní email pravidelně tak každý půlrok, a co vím od lidí, tak to byl podvod už od začátku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 3:02 am

Ahoj Lení,
tak tak.
Lení, omlouvám se, že jsem musela odběhnout...Pak už jsi tam nebyla. Ty víš, o co jde sunny
Měj se hezky a uvidíme se brzy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 10:32 am

Tak to mě dost překvapilo, že se jedná o podvrh... Na druhou stranu jsem moc rád, že se to vyjasnilo bounce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi   Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dostal jsem mail: štěňata zlatý retrívr v nouzi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» AD v nouzi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: PSI V NOUZI-
Přejdi na: