DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 dalsi problme

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
sedr




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 10. 07

dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: dalsi problme   dalsi problme Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 10:53 am

dekuji za predeslou radu, pokusim se neco stim udelat.Aby toho nebylo malo vcera k nam prisla na nastevu babicka, sedela u stolu a najednou na ni nase stene zavrcelo tak jsem ho uklidnila ale zachvili chtel vystartovat na babicku a nejen zavrcet...vcas jsem ho chytila.Pripominam ze babicka neudelala zadny prudky pohyb ani se o nej nestarala jen sedela za stolem.Babicku jiz jednou videl a takhle nereagoval.Poradite mi prosim i stimhle?z toho jsem mela uz fakt velky strach.
Návrat nahoru Goto down
https://dogoargentino.niceboard.com/profile.forum
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi problme   dalsi problme Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 2:21 pm

A neděláte si z nás tady, náhodou, tak trochu " dobrý den?"
Já vám v tomhle bohužel už nevěřím, omlouvám se, ale je to tak,No
Nelli
Pokud se to opravdu ale stalo, tak je to proto, že štěně je ve fázi poznávání a babička mu byla "podezřelá". Ještě víc věcí , které potká a uvidí poprvé ve svém životě mu bude podezřelých a může takhle reagovat.Proto je nutné štěně brát na poznávací procházky do rušných ulic města atd.Aby mu tyhle věci zevšedněly..Hlídat ale jednou váš dům a majetek bude. Babička si s ním musí pohrát, přinést dobrůtky, pohladit aby si na ní zvyknul...... Ne jenom sedět a nehýbat se. V tomhle věku si k ní jistě důvěru najde, protože jestli máte opravdovou AD, tak ta je relativně přátelská.
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi problme   dalsi problme Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 5:46 pm

Nechci Vás strašit, ale z toho co tady čtu nemáte ani základní informace o psech. Nebylo by od věci zakoupit nějakou literaturu a vzít pejska na cvičák kde Vám s výcvikem pomůžou. Vaše štěndo je ještě malé a tak není nic ztraceno. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
sedr




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 10. 07

dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi problme   dalsi problme Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 2:51 pm

Jestli mi nevěříte tak to ani nemá cenu abych tady vůbec chodila na tyhle stránky. A taky nechápu co si o tom mám myslet. Buď že jste ještě nikdy nezažily co ten můj pes dělá nebo mám opravdu nějakého zlého psa. A myslím že jsem toho o psech přečetla celkem dost. Sama jsem vyrůstala se dvěmy psy, ale opravdu sem nečekala že když si pořídím domů tohle telátko že bude po týdnu vrčet ne všechny lidi. Fakt mě to mrzí, kdybych to věděla pořídím si jiného psa, protože tohle jsem fakt ještě u žádného normálního psa neviděla. A na civčák jsme se sním přihlásila ale jak ho mám něco učit když na mě cení zuby, ale vy mi stejnak nevěříte tak naschle a promiňte že jsem obtěžovala:(
Návrat nahoru Goto down
https://dogoargentino.niceboard.com/profile.forum
Roman
Admin
Admin
Roman


Poeet p?íspivku : 428
Age : 48
Localisation : Nové Strašecí
Registration date : 21. 11. 06

dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: Agresivita u štěněte   dalsi problme Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 6:17 pm

sedr napsal:
Jestli mi nevěříte tak to ani nemá cenu abych tady vůbec chodila na tyhle stránky. A taky nechápu co si o tom mám myslet. Buď že jste ještě nikdy nezažily co ten můj pes dělá nebo mám opravdu nějakého zlého psa. A myslím že jsem toho o psech přečetla celkem dost. Sama jsem vyrůstala se dvěmy psy, ale opravdu sem nečekala že když si pořídím domů tohle telátko že bude po týdnu vrčet ne všechny lidi. Fakt mě to mrzí, kdybych to věděla pořídím si jiného psa, protože tohle jsem fakt ještě u žádného normálního psa neviděla. A na civčák jsme se sním přihlásila ale jak ho mám něco učit když na mě cení zuby, ale vy mi stejnak nevěříte tak naschle a promiňte že jsem obtěžovala:(

Dobrý den,
nemá cenu cítit se být ukřivděná. Prostě popis problémového chování vašeho pejska zní poněkud "divně". Myslím, že každý na tomto foru Vám rád pomůže. To že jste přečetla spoustu literatury ještě neznamená, že správně chápete chování a reakce svého psa. Každé chování psa (ve vašem případě agresivita) má svou příčinu, ale není možné ji vysledovat z vašeho popisu (je to zkreslené). Pokud se vůbec jedná o agresivitu a ne např. výzvu ke hře. Také si dost dobře neumím představit tohoto malého jedince který Vás nebo někoho chce "zabít". Navštivte cvičák. Fajn, ale dejte si pozor na takzvané "dobré rádce". Změna prostředí a aktivní činnost každému pejskovi jen prospěje. Pokud, ale chování vašeho psa je opravdu problematické navštivte nějakého odborníka na chování psů (a problémové chování psů). Touto cestou (web) Vás můžeme jen nasměrovat, ale k nápravě je třeba udělat daleko více. Je třeba vidět: jak se chová, jakým způsobem s ním komunikujete, kde je ustájen, kdy jej krmíte, kdo ho krmí. Jestli je pejskovi jasné co po něm vlastně chcete atd... Ale touto formou to opravdu nelze.
Proto ihned někoho kontaktujte. Času je málo.

Přeji hezký den Zelenka
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinskadoga.cz
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi problme   dalsi problme Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 6:18 pm

Pro Sedr-Míšu:
Jestli jste toho přečetla dost, jak píšete, tak víte, že u psů v jejich životě hraje velkou roli potřeba her.
Tak mě napadlo, když Vaše štěně nemá s kým by si pohrálo, tak jednoduše pobízí ke hře Vás a to může být právě takovýmhle způsobem, jaký popisujete a to, že začně vrčet, skákat a i kousat a to do Vás! Nikoho jiného nemá, než Vás. Vy jste pro něj nový člen smečky.
Tak jestli to není tohle, pak už jen opravdu je Vaše štěně ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo a v tom případě nepište, ale rovnou volejte panu Zelenkovi a ten Vám pomůže.
Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Sponsored content





dalsi problme Empty
PříspěvekPředmět: Re: dalsi problme   dalsi problme Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dalsi problme
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: PROBLÉMY S VÝCHOVOU-
Přejdi na: