DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zase ta alergie

Goto down 
+2
Temnota
Lexi
6 posters
AutorZpráva
Lexi

Lexi


Poeet p?íspivku : 19
Localisation : Ostrava / Španělsko
Registration date : 27. 05. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:33 am

Přeji pěkný den,
mám dotaz,Lexi měla v mládí teda myslím tím asi před rokem problémy s alergii na potravu,dala jsem se na hypoalergení krmivo a vylepšilo se to,a úplně vymizelo.Časem jsem jí začala dávat Hills kuřecí pro velké plemena a super bez problému,ale před týdnem,chtěla jsem to vyzkoušet voní krásně a jí chutnají úplně moc a myslela jsem si vždy ,že jsou i více dietnější-teda myslím tím na tu alergii-Hills Lamb and rice.....no a dnes se jí opět pod pažemi vytvořily zarudlé,hnisavé rány.Chci se zeptat ,je totiž možné že mohla sníst něco i na zahradě,možná i nějakou tu uzeninu,která ji nedělá dobře nemůžu ji mít stále na očích,možná od lidí ,nevím to jsou jen mé dohady,protože opravdu se mi nechce věřit,že to má z těchto granulí.Myslíte,že by se ta alergie projevila až za týden nebo by to měla hned na druhý den?Moc děkuji předem.
Návrat nahoru Goto down
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:11 pm

Zdravím Lexi
Před tím rokem byla alergie na klasickou potravu nabo granulovanou?
Je možné , že to má právě stěch granulí . Spoustě psů granule nedělají dobře. Můj pes vypadá po normální stravě o 100% lépe a po nějaké zarudlé skvrnce ani památka.

Takže nevím proč by to nemohlo být právě stěch granulí .
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 1:01 am

Dobrý večer Lexi,
kožní nemoci jsou velice nepříjemné, také jsme si nějakými prošly.
Posílám vám kontakt na veterináře specializovaného na dermatologii, který
vám poradí i přes internet.
sedlacek@klinikaanima.cz
Zkuste svůj dotaz nasměrovat na něj, mi jsme byli velice spokojení.
Martina a Dáček.
Návrat nahoru Goto down
Lexi

Lexi


Poeet p?íspivku : 19
Localisation : Ostrava / Španělsko
Registration date : 27. 05. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 1:46 am

Dobrý veřer,jsem opravdu příjemně potěšena za ten odkaz,asi před pár minutami jsem čistila ty postižená místa od Lexi a opravdu nic pěkného.Během dne se to opravdu zhoršilo,tak má dietu a krém a hlavně dávám heřmánek na zklidnění a lepší hojení.No ale ráno uvidím a jestli to nebude lepší tak utíkáme k doktorovi. study Ale ještě ted jdu napsat na tu adresu,fakt díky....nejsem ted v ČR tak si musím hlavně poradit sama,a ještě jednou děkuji Vám všem. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
martina

martina


Poeet p?íspivku : 56
Localisation : Líbeznice
Registration date : 29. 01. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 12:14 pm

Držíme palce ať je pejsek co nejdříve fit. :bball:Když byl Dáček nemocný chodili jsme ke svému veterináři a s panem doktorem Sedláčkem jsme se radili přes e-mail. Posílali jsme mu fotografie a on doporučil léčbu. CHtěla jsem mít prostě jistotu, že léčba je opravdu správná. Přeci jen člověk je trochu klidnější, když se dva doktoři nezávisle na sobě schodnou.
Píšete, že jste krmila kuřecíma granulema, říká se, že kožaři by kuřecí žrát neměly, doporučuje se ryba nebo jehně.
Na dezinfekci ranek není špatná třezalková tinktura. Idea
No tak to je asi vše co mě teď napadlo. albino
Mějte se a dejte vědět, jak jste dopadla. Martina.
Návrat nahoru Goto down
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 2:14 pm

zdravím,

neleží pes na nějakých hadrech (na dece)?poměrně dost alergií letos bylo z roztočů.
Naší Damie se občas objeví hnisavé pupínky mezi tříslem, to jak je schoulená v boudě do klubíčka, jak funí tak se jí pokožka zapaří. Ta pára se směsí prachu jí ty pupínky udělá, pak stačí jí jen otřít břicho a nohy čistým hadrem, ty jejich hardy vyprat nebo úplěn vyměnit.

Snad ten váš bude brzo v pořádku lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
Lexi

Lexi


Poeet p?íspivku : 19
Localisation : Ostrava / Španělsko
Registration date : 27. 05. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 7:18 pm

Neee No ,tím to být nemůže.Já ji mám doma a jediné co už opravdu chci udělat a snad mě opět neodmítnou,je test na co je vůbec alergická...ale asi to nechám už tam k nám,tady jim už nevěřím.
Díky moc za odpovědi a za ochotu santa
Návrat nahoru Goto down
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 10:44 pm

Zdravím Lexi
Jestli ještě můžu tak zkuste jak už jsem psal jinde propolisovovou mast.
V každém obchodě se včelařskýma potřebama by měla být k dostání.
Lékarnické balení stojí cca 20kč .
Psa zbaví svědění a tím pádem zlepší hojení ekzému.
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
atenaz




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 02. 07

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: ach jo alergie :-(   Zase ta alergie Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 10:30 am

Bohužel i já patřím mezi ty s AD trpící alergií nějaký rok pro propuknutí to bylo OK,přešli jsme na hypoalregení granule,častěji jsme koupali atd,prostě vše jak nám bylo doporučeno.Nedávno se jí v tříslech objevily pupínky nebo spíš pupence :-( ty poměrně rychle zmizely,ale pro změnu jsme našli ranku na hlavě,původně jsme mysleli,že se někde poranila,ale během asi tří dnů z toho bylo něco tak ošklivého,hnisavého a bolestivého,že jsme okamžitě jeli k vetovi....zatím to by nejhorší projev alergie co jsme u ní zažili.Dostala antibiotika a mastičku,znamenalo to asi 3x dojít k vetovi na injekci a pak se to pomalu začlo hojit.Nyní si zase vykusuje packy....během chvilky si dokáže nohu poměrně ošklivě okousat.Už nevíme co s ní,nemáte někdo nějakou radu?
Je u AD alergie opravdu tak častá?Prfojevuje se především u psů bez PP nebo se vykytuje i u jedinců s průkazem původu?
Hledala jsem na netru nějaké konkrétní info o AD a alergii,ale nic jsem nenašla,nemáte někdo typ na nějaké informace o této problematice?
Návrat nahoru Goto down
http://www.konnie-mia.estranky.cz
Mirek_1979

Mirek_1979


Poeet p?íspivku : 33
Age : 44
Localisation : Praha
Registration date : 29. 07. 09

Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:57 pm

Sice se u nás nejedná o alergii resp. atopickou dermatitidu u AD, ale u NB, ovšem postup při jejím řešení je téměř u všech plemen psů stejný. Zkuste se podívat sem ...http://www.shari.estranky.cz/clanky/zdravi. Kdybyste potřeboval více informací, dejte vědět a můžeme se o tom pobavit nebo Vám mohu předat kontakty a doporučení na ošetřující lékaře, kteří se specializují na dermatologii a máme s nimi jisté zkušenosti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shari.estranky.cz/
Sponsored content





Zase ta alergie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zase ta alergie   Zase ta alergie Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zase ta alergie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» a zase BAER
» alergie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY - DOGO ARGENTINO :: VETERINÁŘI-
Přejdi na: