DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Postroj Faster

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Temný
Anonymní




Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 12:06 pm

Nabízím skoro nový postroj faster , který je pro mě nevyzhovující. Má očko na konci zad a jak si dám psa ke kolu , tak se mi pes pořád točí a chce být vedle mě a ne přede mnou. Holt chybama se člověk učí . Je šitý na míru a tady jsou rozměry (obvod krku - 59 cm obvod hrudníku - 95 cm délka zad - 57 cm) Dám ho za poloviční cenu .
Tady je k nahlédnutí

Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 5:20 pm

To asi nebude problém nevhodného postroje, ale nácviku tahu silent
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:53 am

asi ano , ale i přes to ho prodávám. .Agi není kdovíjak průbojná , takže jí sedí běžet na kole vedle mě než být ve předu a táhnout. Mám vyzkoušené . A na tah pneumatiky je lepší postroj s poutky po bokách . Jsem se ulakomil a chtěl sem jeden na všechno . V tomto jí nebudu lámat a za každou cenu nutit aby mě na kole táhla , necítím tu potřebu. Basketball
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:57 am

PS: spíš než poučky mi v tomto případě pomůže věta
" strašně ráda bych si od tebe postroj koupila , klidně i za plnou cenu" Very Happy
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 1:43 pm

To bohužel neuslyšíš. J Wink

Jen ti musím oponovat, protože postroj SLED je k tahu velice dobrý. Většina musherů ho používá jak k tahu tak i ke kolu, pro canicross.... Já s ním mám tu nejlepší zkušenost.
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 9:52 am

Jenže já nejsem musher , jinak postroj opravdu fantasticky sedí a Agi ani neví ,že ho má. Gabčo nezlob Evil or Very Mad
Temný monkey
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Postroj Faster Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postroj Faster   Postroj Faster Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Postroj Faster
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: INZERCE - DOGO ARGENTINO :: NABÍZÍM-
Přejdi na: