DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ad

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jp
Anonymní




ad Empty
PříspěvekPředmět: ad   ad Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:22 am

nabízím 14měs psa krásného typu s nekonfliktní povahou,cvičen podle ZOP,je velmi žravý a za pamlsek,nebo míček udělá vše.Se zárukou chovnosti.Na výstavách vždy výborný.Jezdim daleko za prací a nemam tolik času.Na ceně nezáleží.Je škoda ho neuchovnit! Tel 604645568
Návrat nahoru Goto down
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 4:36 pm

jp napsal:
nabízím 14měs psa krásného typu s nekonfliktní povahou,cvičen podle ZOP,je velmi žravý a za pamlsek,nebo míček udělá vše.Se zárukou chovnosti.Na výstavách vždy výborný.Jezdim daleko za prací a nemam tolik času.Na ceně nezáleží.Je škoda ho neuchovnit! Tel 604645568

ad A1010

Dobrý den,

ráda bych upozornila na skutečnost, že na všechna štěňata ze svého chovu mám předkupní právo: viz. „Kupní Smlouva“!!!!!

Štěňata byla odchována s láskou a tak je samozřejmé, že mi víc než záleží na tom, jak bude s nimi dále nakládáno.
Amadeus byl zamluven rok dopředu, vybrán jako první štěňátko z vrhu, jeho majitel dříve vlastnil dvě Argentinské dogy. Bohužel ani za těchto předpokladů neprožil Amadeus hezký start do života.
Problém nastal vysokou vytížeností prvního majitele. Pejsek žil u baráku s velkou zahradou spolu s dítětem a paničkou, jeho páníček chodil domů v pozdních večerních hodinách a věnoval mu dvouhodinovou procházku u kola, spolu s výcvikem. Amadeus si svůj volný čas zpestřoval rytím záhonů a vytrháváním stromečků, což se nelíbilo jeho paničce a psa nám po několika měsících jeho majitel přivezl zpátky s tím, že mu najdu nového páníčka. Amadeus u nás byl cca. jeden měsíc a mohu říct, že se jedná o úžasného psa, který i přes svojí izolovanost není žádným asociálem a má moc rád jak lidi tak psy. Na výcvik byl také vhodný a dal se motivovat na pamlsky, míček nebo peška.
Hledání budoucího majitele jsem věnovala spoustu úsilí, a po rozhovoru s vámi jsem předpokládala, že o něj bude dobře postaráno. Při našem sezení jste tvrdil, že na psa budete mít dostatek času a budete s ním jezdit na výstavy. Proto mi trhá srdce, když se na internetu dozvídám, že tak úžasný pejsek musí to samé prožít ještě jednou a zase si zvykat na novou rodinu. pale Sad Sad

Pominu-li fakt, že bych podle smlouvy měla být minimálně informována o chystaném prodeji Amadea, domnívám se, že nabízet ho za cenu „na ceně nezáleží“ je absolutně v rozporu s jakýmikoliv chovatelskými snahami, tak i chovatelskou etikou!
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
ad
Anonymní




ad Empty
PříspěvekPředmět: jp   ad Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 6:13 pm

vy jste zapomněla,když jsem měl na vás prosbu v září? Tak jste mi řekla že někdo z vašich známích by si ho mohl vzít! A ohledně ceny cvičim a chovam psy 15let mam složeno přes 40 zkoušek a od zásady nemam psy kvůli penězum.Pejska jsem vám nabídl vy jste řekla,že ho nechcete.Neprodávam ho za každou cenu! Musim jezdit za prací daleko a vracim se okolo 17 hodiny.A když mu někdo dá více času si myslim že je to férové.Ara bych si rád nechal ,ale hodina denně mu odemně nestačí.
Návrat nahoru Goto down
vlasta
Anonymní




ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 7:08 pm

taky jezdim za praci daleko... kdybych se vracel v 17.00 hod tak si pískám Cool a na psa si čas najdu vždy
Návrat nahoru Goto down
ElDemonioBlanco

ElDemonioBlanco


Poeet p?íspivku : 176
Age : 51
Localisation : SLOVENSKO
Registration date : 20. 05. 07

ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 10:24 pm

ad napsal:
vy jste zapomněla,když jsem měl na vás prosbu v září? Tak jste mi řekla že někdo z vašich známích by si ho mohl vzít! A ohledně ceny cvičim a chovam psy 15let mam složeno přes 40 zkoušek a od zásady nemam psy kvůli penězum.Pejska jsem vám nabídl vy jste řekla,že ho nechcete.Neprodávam ho za každou cenu! Musim jezdit za prací daleko a vracim se okolo 17 hodiny.A když mu někdo dá více času si myslim že je to férové.Ara bych si rád nechal ,ale hodina denně mu odemně nestačí.

A na čo ste si bral psa potom??? Neni Vam luto takto ho chudaka stresovat ? Vazne uz je to tak , ze 90% ludi si bere AD len koli tomu aby sa ukazali a ked zistia, ze to neni jednoduche tak prec s nim ...

My mame 4 AD a stihame aj ked sme na sluzobke a tak dalej ... keby sme mali decko tak ho mame dat akoze niekomu za cenu "nezalezi" ???

hruuuza ....

My sme mali podobny problem, ked nam presne na jeho narodeniny / 1 rok/ vratili Alfa .... potom isiel k jednemu maďarovi, ktoremu som povedal 100 x , ze to je tazke, ale chcel ho , ako to dopadlo? Po dvoch mesiacoch ho vratil zo slovami:

" Vy ste sfalsovali papiere urcite od psa, lebo mi kamarat povedal, ze keby mal take papiere tak by ste ho zadarmo nedali" .

Takto sa ospravedlnoval kreten jeden , a toto je podobny pripad bohuzial, vsetky chcu byt akoze kynologovia , ale zabudaju ze pes je clenom rodiny ...
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinska-doga.sk
Bibiana

Bibiana


Poeet p?íspivku : 289
Age : 35
Localisation : Bratislava (SK)
Registration date : 29. 01. 07

ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:14 pm

Je to smutné, ale.. Stalo sa čo sa stalo, ako som písala už v téme o Attuške, človek, ktorý psa nemal netuší čo všetko starostlivosť o neho obnáša. A potom, keď niekto zistí, že tomu psíkovi nemôže dať to, čo si vyžaduje.. Nie je lepšie hľadať pejsovi nový domov, kde by sa mu mohol niekto naplno venovať ako ho nechať doma zavretého 23 hodín denne??
Mala som u seba "na stráženie" už zopár deprivantov, ktorí sa zmagorili tým, že si ich niekto kúpil a bol tak bezcitný, že si pesa nechal "lebo medveď" až kým jedného dňa pes dostal rozum a ukázal majiteľovi, že nie je ovečka aby ho priväzoval na reťazi.. A poviem vám, netrvá týždeň dať toho psa ako tak dokopy aby mohol ísť k majiteľovi novému a lepšiemu.. O čo by bolo všetko jednoduchšie keby psíka posunul ďalej akonáhle zistil, že nie je schopný peskovi dať kus seba..

Ľudská zodpovednosť a ponímanie psa v súčasnosti sú, žiaľ, vec už druhá..
Návrat nahoru Goto down
http://www.falcodogo.wbl.sk
ad
Anonymní




ad Empty
PříspěvekPředmět: zp   ad Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 3:33 pm

omlouvam se slečně Gabče -už jsme si vše urovnali! A pro pána ze slovenska nezbavuji se psa,nenabízim ho kde komu-pouze se nabídl někomu z chovatelů který by měl více času ho připravit na výstvy a do chovu!!!! Zásadně nechci,aby pes jedinečného typu se dostal k ,,k množitelum''.Jestli mi chcete pane ze slovenska něco říci tak do očí! Nejste soudce,aby jste mě soudil.Udělam si na vás čas každý den po 17h.A když jste tak zvědav proč jsem si AD kupoval.Mam svou honitbu ve které se nám přemnožily divočáci a dělají velké škody,které musíme platit,tak na radu mého kamaráda a souseda Jardy Kuttenberka jsem si ji pořídil,psa využívam k jemu původnímu poslání ,ale můžu jen o sobotě a neděli skoro celý den.v týdnu jen večer.A o stresu psů nemělo by se před nima kouřit! A neškodilo by u klidit ten bordel na dvoře je to pro ně stresující .Můj pes byl je vždy veselej protože je využíván k čemu byl vyšlechtěn mohu předvést.Zdravim majitele a chovatele AD
Návrat nahoru Goto down
ElDemonioBlanco

ElDemonioBlanco


Poeet p?íspivku : 176
Age : 51
Localisation : SLOVENSKO
Registration date : 20. 05. 07

ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 5:33 pm

A ako do oci? Mate kameru ? Mne je jedno robte si co chcete, ale chudak pes ...
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinska-doga.sk
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 8:31 pm

Ach jo, co se to poslední dobou děje? Lidi si pořídí psy a pak teprve zjistí, že na ně nemají čas? To je prostě šílenost. Tohle si má člověk uvědomovat dopředu, ten pes pak už chudáček nepochopí, že vy už ho kvůli času nechcete, on vás miluje i když mu toho času tolik nedáte. Tohle je stejné jako s tou Attou, chudák si bude zase zvykat na jiné lidi, bude prožívat stres. A že s ním nestíháte výstavy atd.? To mu určitě nevadí a nechybí. No, snad to dopadne dobře a už zůstane u jiného majitele a bude mít krásný život.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
ElDemonioBlanco

ElDemonioBlanco


Poeet p?íspivku : 176
Age : 51
Localisation : SLOVENSKO
Registration date : 20. 05. 07

ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 8:34 pm

margot napsal:
Ach jo, co se to poslední dobou děje? Lidi si pořídí psy a pak teprve zjistí, že na ně nemají čas? To je prostě šílenost. Tohle si má člověk uvědomovat dopředu, ten pes pak už chudáček nepochopí, že vy už ho kvůli času nechcete, on vás miluje i když mu toho času tolik nedáte. Tohle je stejné jako s tou Attou, chudák si bude zase zvykat na jiné lidi, bude prožívat stres. A že s ním nestíháte výstavy atd.? To mu určitě nevadí a nechybí. No, snad to dopadne dobře a už zůstane u jiného majitele a bude mít krásný život.

:-) aspon nie som iba ja ten zly :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinska-doga.sk
Sponsored content





ad Empty
PříspěvekPředmět: Re: ad   ad Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ad
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: INZERCE - DOGO ARGENTINO :: NABÍZÍM-
Přejdi na: