DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 zp

Goto down 
AutorZpráva
ad
Anonymní




zp Empty
PříspěvekPředmět: zp   zp Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:44 pm

To by vám bejt jedno nemělo.To nevim nevim ,že by byl pes chudák,přijeďte se podívat co dělá ,když si obleču hubertus a vemu pušku jak se těší na prasátka.Jste sice Pan chovatel AD,ale povaha a vlastnosti AD se nerozvíjí doma na pískovišti a vajglem v ruce! Sice ze mě nikdy nebude chovatel AD,ale co jsem u AD viděl určitě pánové s argentiny věděli co dělaj.Můj pes je sice ještě hravej mladej pes,ale vidět ho pracovat na černou je zážitek.Na rozdíl od bulterierů co mam ,nebo jsem měl.Nejde AD bezmyšlenkovitě co nějkratší cestou na ně,ale i čtyřikrát.pětkrát je oběhne ,aby se hnuly a pak si vybere nejslabší.Psa jsem se zásadně nechtěl nikdy zbavit,ale pouze jsem ho nabídl k dalšímu využití-výstavy, chov atd,protože vystavoval jsem hodně lov.plemen,ale co jsem zažil u AD to se nevidí.Vsadim se,že když vemu od nás z domova důchodců Dalmatina,tak na leckerý mezinárodce dostane i BOB.To bolej i oči to se ani nejde divit ,že je tolik AD bez PP.
Návrat nahoru Goto down
ElDemonioBlanco

ElDemonioBlanco


Poeet p?íspivku : 176
Age : 51
Localisation : SLOVENSKO
Registration date : 20. 05. 07

zp Empty
PříspěvekPředmět: Re: zp   zp Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 8:24 pm

1./ sa pozrite kam davate prispevky a preco zakladate nove ..

2./ vy chodite s AD na prasata ? neni to nahodou aj u Vas zakazane psa huckat na zver? to sa len tak priznate ?

3./ ten pes je chudak v tom, ze meni majitela uz treti krat, medzitym 2 x u Gabči bude a co ten pes ako to vnima? nevadi mu to? ja si myslim, ze trpi ani neviete ako kazdm presunom !

4./ a nehajte si vase pripomienky o vajgloch a radsej napiste kto vlastne ste pan "hubertus" !

5./ nemam k tomu viac co dodat, lebo Vase nazory su trapne
Návrat nahoru Goto down
http://www.argentinska-doga.sk
 
zp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: INZERCE - DOGO ARGENTINO :: NABÍZÍM-
Přejdi na: