DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chtěl bych ještě jednou požádat o radu.

Goto down 
AutorZpráva
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Chtěl bych ještě jednou požádat o radu. Empty
PříspěvekPředmět: Chtěl bych ještě jednou požádat o radu.   Chtěl bych ještě jednou požádat o radu. Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:53 am

Náš pes je tedy alergický na bleší kousnutí. Stačí mu jedna, dvě blechy v kožichu a je zle. Provedl jsem odblešení dostal jsem Frontline combo a taky jsem mu koupil obojek Killtix. Teď je na tom lepe, ale stejně jak někde chytne blechu, tak je to s ním špatny.

Problém s ním je že má rád všechny psi a kočky, asi jako každé štěně a já ho nemůžu a ani nechci úplně izolovat. Jenomže jak příjde domů, tak se zase kouše a drbe.

Vážně nevím, co s ním mám dělat. V životě jsem se s takhle silnou alergií na blechy nesetkal. Nemůžu ho pořád koupat v těch chemikáliích od veterináře. Ono to sice pomůže, ale za týden bych ho mohl v tom koupat znova.

Jemu stačí jedno kousnutí a bude si to kousat třeba 14dní

Máme doma 4 psy a 2 kočky a s blechama to byl vždycky problém, ale teď je to daleko horší, když ten náš nejmenší je alergický, je to jako boj s větrnými mlýny.

Vím, že žádný přípravek není 100 %, ale třeba by jste mi něco poradili.
Návrat nahoru Goto down
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Chtěl bych ještě jednou požádat o radu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych ještě jednou požádat o radu.   Chtěl bych ještě jednou požádat o radu. Icon_minitimeSun May 24, 2009 9:25 pm

Tak to vypadá, že až nasazení Frontline Combo mu pomohlo. Tak asi zůstanu u toho. Jsem rád, že se jeho stav zlepšil.
Návrat nahoru Goto down
 
Chtěl bych ještě jednou požádat o radu.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» obrany pls o radu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY - DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: