DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zajímal by mě Váš názor,

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Miskyn




Poeet p?íspivku : 108
Registration date : 24. 02. 09

Zajímal by mě Váš názor, Empty
PříspěvekPředmět: Zajímal by mě Váš názor,   Zajímal by mě Váš názor, Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 11:39 pm

Pejskoj už je 10 měsíců a teď jsem spozoroval, že mu občas "lupe" v noze. Říkám si že to snad nic není ještě nemá úplně vyvinutou kostru, vazivo a klouby, ale přesto by mě zajímalo co si o tom myslíte. Možná ho moc sleduju, ale nerad bych něco přehlédnul. Jinak mu nic není nejeví, známky jakékoliv bolesti nebo nevonosti. Říkám si jestli bych s ním přece jenom neměl zajít k vetovi... Stává se to většínou když klouho leží a pak se zvedne nebo když si naopak lehne. Ale jen někdy, běžně při chůzi nebo venku jsem to nezaregistroval ještě ani jednou.
Návrat nahoru Goto down
slawo75




Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 09. 06. 09

Zajímal by mě Váš názor, Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímal by mě Váš názor,   Zajímal by mě Váš názor, Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 2:23 pm

Miskyn napsal:
Pejskoj už je 10 měsíců a teď jsem spozoroval, že mu občas "lupe" v noze. Říkám si že to snad nic není ještě nemá úplně vyvinutou kostru, vazivo a klouby, ale přesto by mě zajímalo co si o tom myslíte. Možná ho moc sleduju, ale nerad bych něco přehlédnul. Jinak mu nic není nejeví, známky jakékoliv bolesti nebo nevonosti. Říkám si jestli bych s ním přece jenom neměl zajít k vetovi... Stává se to většínou když klouho leží a pak se zvedne nebo když si naopak lehne. Ale jen někdy, běžně při chůzi nebo venku jsem to nezaregistroval ještě ani jednou.
ja by som skusil magnezium Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://chelseafc.com
 
Zajímal by mě Váš názor,
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY - DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: