DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
DOGO ARGENTINO PORTÁL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOGO ARGENTINO PORTÁL

Pro milovníky plemene nejen argentinské dogy, ale i dalších psích plemen.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 a zase BAER

Goto down 
+11
Effka
lenkarauchova
Lexi
Roman
ElDemonioBlanco
Gabča
pieere
Del Cavdillo
margot
janula
ANAH
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
lenkarauchova




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 24. 04. 08

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 10:40 am

Měla jsem hluchou fenečku argentinky a pokud najdu jinou , chci jí dát domov, byla pro mě nejen psem, ale i kamarádkou, měl akrásný život a nikdo nikdy by nepoznal, že je hluchá! Proč je utratit? Vychovávali jste snad někdy hluchého psa? Adharka byla plná života, jen u silnic emi chodila na vodítku jinak běhala volně a poslouchala na povely rukou. Hlídala a byla prostě nejúžasnější pes, co jsem kdy měla...
Návrat nahoru Goto down
http://lenka-johny.blog.cz
lenkarauchova




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 24. 04. 08

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 10:55 am

Vím, že i takové štěně může prožít plnohodnotný život.
Ale proč lidi tomu nevěří? já měla hluchou argentinku, je to rok, co mi umřela, ale nikdy na ní nezapomenu, nebyl to jen pes, ale byla to přítelkyně, byla sice hluchá a možná by jí všichni jiní utratili, anštěstí lidé co se jim narodila jí dali šanci na život a já si pro ní jela přes celou republiku. Víte, kdo to nezažil, těžko to pochopí, ale mei mnou a Adharkou bylo něco víc, takové silné pouto. Nikdy nebudu souhalsit s názorama o hluchotě psů s ostatními. Je to stejné jako když lidé co neměli nikdy bojové plemeno o něm mluví a haní ho!!!!
S čistým svědomím můžu říct, že moje Adharka měla nádherný život, sice byla hluchá, ale ostatní smysly se jí vyvynuli mnohemlépe než jiným psům, příroda si to prostě doplnila.
Hlídala více než náš druhý slyšící pes, poslouchala dokonce víc, naučila se sama, aniž bych jí já musela peskovat na povely rukou, a venku jsem jí jen u silnice měla na vodítku jinak běhala sama a poslouchala. Pořád se namě otáčela a hlídala si mě a stačilo ukázat rukou pojd ke mě a už u mě byla. Když mi bylo ouvej poznala to a byla vždy u mě, spinkala se mnou v postýlce přitulená ke mě a já jí objímala, a když mi bylo duševně nic moc, přišla ke mě, obejmula mi packama kolem krku, přitáhla si mě a olízla mě a přitulila se jako by říkala, mámo, máš tu přeci mě, to bude dobrý... Tak mi řekněte proč to lidi dneska odsuzují. Je mi z toho tak smutno. Tak ráda bych zase dala dobrý domov někomu, koho jiní odsuzují, chtěla bych dokázat že se pletou, že to jen záleží na LIDECH jak se psík bude mít!
Návrat nahoru Goto down
http://lenka-johny.blog.cz
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 11:40 am

No je to váš názor, ale smim se zeptat, jak dlouho jste fenku měla? Jak dlouho vedla svůj "plnohodnotný"život?
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:32 pm

Ahojte,
ak mozem, chcem iba reagovat na to, co napisala Lenka a Lexi. Cize sa to netyka priamo BAERu.
Nemienim sa tu hadat, pisem iba svoj nazor, s ktorym mozte suhlasit alebo nie, to uz nikomu neberiem ani nevnucujem svoje nazory.
Co sa tyka nestandardnych (modre oko, 2 flaky na hlave, flak inde ako na hlave) steniatok, tu nie je o com, je to normalne zdrave stena, ktore sa vyrovna normalnym standardnym steniatkam, s jedinym rozdielom ,ze nemoze na vystavy a do chovu. (Ja ich predavam s PP a za polovicnu cenu.) Ono existuju ludia, ktori nechcu chodit na vystavy, a nechcu za psa investovat nejaku obrovsku sumu, ale zaroven chcu mat istotu, ze stena pochadza z vyborneho spojenia a z riadeneho chovu. Proste chcu stena iba ako spolocnika, pripadne s nim chcu robit sportovu, ci sluzobnu kynologiu, ci iny druh sportu. Myslim, ze taketo nestandardne stena je pre nich idealne. Mam skusenost z A vrhu, kde som mala psika s 2 flakmi na hlave. Psovi sa venuju, chodia s nim na cvicak a pripravoval sa na skusku ZM. Inak psik je povahovo vyborny a samozrejme aj exterierom, zdravy a vitalny.
Co sa tyka hlucych steniatok, je to kazdeho vec, ako nalozi s ich zivotmi, avsak ja si myslim, ze pravo a sancu na zivot ma kazdy tvor. Mozno si niekto bude mysliet, ze som slaboch, ale hluchota sa prejavi az cca. v tych 5 - 6 tyzdnoch veku zivota a ja naozaj nemam to srdce, dat hluche stence utratit, ked som ich odrodila, krmila, denno denne sa o ne starala a za ten cas mi samozrejme velmi prirastli k srdcu.
V A vrhu som mala 3 hluche stence a obavala som sa, co s nimi bude dalej. Z rozpravania som uz pocula rozne pripady, co sa stali s hluchymi argentinami. Radila som sa s veterinarmi, s vycvikarmi, vypocula som si rozne a casto krat rozdielne nazory. Nakoniec som sa rozhodla dat steniatkam sancu a skusit im najst vhodnych majitelov. Nebolo to tahke, ale dala som si prisne podmienky, ktore novy majitel musel splnat. (Podotykam, ze jednou z mnohych podmienok bolo, ze na tychto steniatkach sa nikdy nesmie chovat.) Nebudem to tu konkretne rozpisovat, lebo by to bolo na dlho, ale ked ked to zhodnotim s odstupom casu, som rada, ze som stencom dala sancu. Vsetky 3 hluche steniatka sa maju super, byvaju v bytoch v Bratislave, maju sa ako vo vaticke, spavaju v posteli, su plne socializovane, maju vyrovnane povahy, majitelia ich bravaju so sebou vsade, ci uz do centra medzi ludi, ci do roznych podnikov, alebo na chaty, ci lyzovacky. S jednym psikom navstevovali aj cvicak, cvicill spolu so zdravymi psami, velmi rychlo sa naucil reagovat na posunky.
Taktiez ked som sa rozpravala s majitelmi, nevedeli si tychto psikov vynachvalit. Su to proste ich priatelia, rodinny milacikovia a absolutne si ani neuvedomuju a ani im to uz nepride, ze maju nejakym sposobom handicapovaneho psa. U hlucheho psa sa posilnuju ine zmysly, ako cuch, zrak, atd...ktorymi si kompenzuje, to, ze nepocuje.
Ked to zhodnotim s odstupom casu, som rada, ze som 3 mladym ale zaroven zodpovednym ludom urobila radost a aj vdaka nim som dala sancu na plnohodnotny zivot 3 steniatkam.
Na svete totiz existuju ludia, ktori chcu dat sancu aj nechcenym psikom, a vyslovene idu po psikoch z utulkov, pripadne po takto handicapovanych steniatkach. Vyslovene ludia, co si brali odo mna hluchu fenku, hladali nejakym sposobom handicapovaneho psa, ktoremu chceli dat sancu na zivot. Nehladali zdraveho jedinca.
V B vrhu som nastastie problem s obojstrannou hluchotou nemala, v C vrhu som mala jednu hluchu sucku. Na zaklade predoslych skusenosti z A vrhu som preto ani len nezavahala ako nalozim s osudom hluchej fenecky. Nasla som jej vybornych majitelov taktiez z Bratislavy, ktori si ju nevedia vynachvalit. Tym, ze maju priamo v centre mesta kaviaren, je neustale medzi ludmi, plne socializovana a zvladnuta.
Nevravim, vzdy je tu riziko, ze clovek nemusi spravne odhadnut majitelov, pripadne nemusia hlucheho psika zvladnut. Zato si vsak majitelov pre taketo stenciatka vyberam velmi zodpovedne a musia splnat naozaj velmi prisne kriteria. Vzdy ked im davam "prednasku" radsej im "nalozim" viac negativnych veci, aby si radsej hned zvazili, ze na vychovu takehoto steniatka nemaju.
S pozdravom,
Eva. drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 2:26 pm

"No je to váš názor, ale smim se zeptat, jak dlouho jste fenku měla? Jak dlouho vedla svůj "plnohodnotný"život?"
....Pieere, pod koly aut končí mnoho psů i jiných plemen a slyšících.Mnoho psů končí svůj život předčasně i z jiných důvodů, než je hluchota a srážka s autem, stejně jako lidí! Každý nemá "předurčeno"dožít se 13-15 let. Máme tu demokracii ( jset holt generace, která totalitu nepoznala,..)a pokud se někdo rozhodne dát šanci a vychovávat i hluchého psa,či jinak postiženého, nebo psa z útulku, je to jeho věc , stejně jako je Vaše věc, že si takového psa nikdy nepořídíte. Nevnucujte druhým Váš názor, žijeme ve svobodné zemi....
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 2:41 pm

Nelli ale já nikomu svůj názor nevnucuji, mám svůj a tak jsem to napsala, a myslim, že otázkou nikomu nikomu nic nevnucuji, nebo snad vám to tak přijde?
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 3:29 pm

Zdravím Lenko,
ano přijde, vzhledem k tomu, že tato "otázka" tu zazněla již vícekrát, ne jenom nyní (... nahoře) a to od vás ( nevím, zda jen od tebe , nebo i tvého přítele..) a také od pár dalších lidí. Pro mě to nebylo poprvé, jinak bych nic nenamítala. Píšete to sem dost často..A vzhledem k tomuto tématu a narážce na paní Lenku Rauchovou, se mi to velmi nelíbí. Ona měla se svojí fenkou krásný vztah a milovala ji, jak jiní nedokáží, někteří ani nikdy nepoznají ...Myslím, že tou tvojí otázkou (ami) se jí dotýkáš..Ale nechci mluvit za ní. A ani to nechci více rozebírat, už by to bylo stále "dokolečka dokola" a to já nemusím...
Pá Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 3:34 pm

Ano je to pořád dokola, ale to je tim, že mi stále nedokáže nikdo odpovědět, když se ptám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 3:37 pm

Já si troufám za tu paní napsat, že ANO!! Prožila s ní krásný život...
A máš tu odpověď hned....
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 3:46 pm

Ale otázka zněla jinak - jak dlouho ji měla, mě jen zajímalo, jak dlouho ta fenka žila, když jak píše, tak prožila plnohodnotný život.

Nelli nechci se s vámi hádat, s vámi určitě ne, hodně jste nám na začátku pomohla a za to jsem vám vděčná, tak raději končím s diskuzí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 4:08 pm

pieere napsal:
Ano je to pořád dokola, ale to je tim, že mi stále nedokáže nikdo odpovědět, když se ptám.

Protože je otázka hloupá. Majitelka prožila s fenkou krásný život za který jí je vděčná a z toho co píše i vyvrací tvojí teorii, že jsou taková zvířata nevhodně použita do chovu. Stejně tak si byla vědoma jejího handicapu a na rizikových místech ji vodila na vodítku. Fenka jí vše mnohanásobně vrátila přátelstvím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 5:07 pm

Mě to jako hloupá otázka nepřijde, Taky by mě zajímalo jak dlouho se ta fenka dožila. A celkově, třeba nějaký statistiky jakého věku se hluchý psy dožívají. Já osobně můžu přiznat, že bych si nikdy na hluchého psa netroufla, neustále bych ho hlídala, nedopřála mu žádný výběh, svobodu (takže plnohodnotný život by neměl). A už teď při představě, že mi můj normální zdraví pes umře (bohužel jednou to přijde) je blbě, a loučit se se psem třeba už po roce kvůli jeho hluchotě bych nezvládla (jiné to je však jestli této paní fena vydržela déle, to už je pak srovnatelné i se zdravím psem, ale tak i tak loučit se s miláčkem je hrozné).
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
Gabča

Gabča


Poeet p?íspivku : 282
Localisation : Praha
Registration date : 01. 09. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 7:53 pm

loučit se se psem třeba už po roce kvůli jeho hluchotě bych nezvládla
Proč myslíš, že se s hluchým psem budeš muset loučit po půl roce?
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-dobyvatel.cz
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 8:11 pm

"Mě to jako hloupá otázka nepřijde, Taky by mě zajímalo jak dlouho se ta fenka dožila. A celkově, třeba nějaký statistiky jakého věku se hluchý psy dožívají. Já osobně můžu přiznat, že bych si nikdy na hluchého psa netroufla, neustále bych ho hlídala, nedopřála mu žádný výběh, svobodu (takže plnohodnotný život by neměl). A už teď při představě, že mi můj normální zdraví pes umře (bohužel jednou to přijde) je blbě, a loučit se se psem třeba už po roce kvůli jeho hluchotě bych nezvládla (jiné to je však jestli této paní fena vydržela déle, to už je pak srovnatelné i se zdravím psem, ale tak i tak loučit se s miláčkem je hrozné)."
....................
Dobrý den Margot,
doufám, že nebudete muset nikdy řešit daleko složitější životní otázky, než je plnohodnotný život psa s vodítkem, či bez. Statistiky neexistují , nic nebrání, abyste takovou statistiku, nejlépe celosvětovou, vypracovala.
Na vaši otázku bych měla odpověď:
Všechno je relativní...
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Effka

Effka


Poeet p?íspivku : 394
Localisation : Bratislava, Slovensko
Registration date : 28. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 9:32 pm

Tato veta sa mi velmi paci, co napisala Gabca (citujem):
"Majitelka prožila s fenkou krásný život za který jí je vděčná....
Stejně tak si byla vědoma jejího handicapu a na rizikových místech ji vodila na vodítku. Fenka jí vše mnohanásobně vrátila přátelstvím."

Osobne poznam hlucheho psa argentinskej dogy, ktory sa dozil 12 rokov a nebol tam problem ani s pustanim z voditka. Pes bol nauceny na ocny kontakt s majitelom a vyborne posluchal na posunky. A castokrat si ani neuvedomujeme, ze psy perfektne vnimaju aj mimiku tvare, ci rozne posunky a aj nepatrne pohyby rukami.
(Mimochodom, bol to brat mojho uplne prveho psa - Alberta Corrientes.)
A este mi neda podotknut, ze mi Alberta ked bol mlady zrazilo auto. Podotykam, bol to zdravy pes. Niekedy proste s nestastnou zhodou zlych nahod nic nespravite, ci mate zdraveho a ci handicapovaneho psa.
Nikdy som nechapala, ako niekomu moze vobec auto zrazit psa, ze to musi byt totalne nezodpovedny clovek, az kym sa to nestalo mne samej! Nastastie sme mali stastie v nestasti a psik nemal nejake velmi tazke zranenie.
Takze asi podla nejakych statistik a pravdepodobnosti by som sa asi ja osobne neriadila. Je to asi viac o predvidavosti....
Návrat nahoru Goto down
http://www.escorpiones.sk
Temnota

Temnota


Poeet p?íspivku : 114
Localisation : Opava
Registration date : 06. 09. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 9:40 pm

Baby jedny, píšete to tak krásně, že bych si hluchou argentinku hned vzal.... Sad
Návrat nahoru Goto down
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 12:03 am

Ahoj Eví,
moc tě zdravím.
Také vím o jednom hluchém pejskovi AD, který se dožil 10 let ( možná 11, už nevím přesně). Mluvila jsem o něm přímo s jeho majitelem a pejsek též nezemřel při střetu s autem! Zemřel na vážnou nemoc...Podle vyprávění jeho pána, to byl jeho velký přítel a neměl s ním problémy.. flower

Opravdu záleží na lidech, jaký je jejich pes a život s ním. Každý si sám vytváří budoucnoust se svým psem. Je to jenom na něm, pes se přizpůsobí jak jen je v jeho silách. Tak, jak to ani člověk nedokáže......
Nelli
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
Nelli

Nelli


Poeet p?íspivku : 327
Localisation : Hamry nad Sázavou
Registration date : 25. 11. 06

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 12:10 am

Temnoto, i Vás zdravím a řeknu Vám, že až přestanu "chovat", tak , pokud mi zdraví a kondice dovolí, jednu Argentinečku z útulku, nebo hluchou si vezmu také. A budu se hodně snažit, aby měla "plnohodnotný" život.Lepší, než v tom útulku, nebo někde na ulici, či na řetězu, či v kotci kilometry od příbytku lidí a tak..
Dobrou noc
Návrat nahoru Goto down
http://www.dogoargentino-charismatic.com
lenkarauchova




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 24. 04. 08

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 6:36 pm

Měla jsem jí dost dlouho na to,aby jsme si k sobě dokázali najít cestu a měli mezi sebou pouto, které vy jistě nikdy nepoznáte.
A pokud Vás to tak moc zajímá, ano, zajelo jí auto, protože se k nám vloupali oknem zloději, Adharka je vyprovodila a protže nějaký čůrák jel přes obec přes 100km rychlostí a ten pes neměl šanci, i kdyby to auto slyšela. Chuděrka se u toho i pokakala, což znamená, že byla na místě mrtvá, jaká to byla šlupa. Tak přesně takhle to bylo. Ale nemění to můj názor na věc na hluchého psa. Vše je to jen na lidech, stejně jako věřím, že u Vás by se hluchý pes dobře neměl, chybí Vám na to porozumnění a srdce!
Nelli, moc děkuju aspoň za vaše pochopení!
Návrat nahoru Goto down
http://lenka-johny.blog.cz
lenkarauchova




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 24. 04. 08

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 6:44 pm

Chápu názory lidí, co hluchého psa neměli, ale je chyba odsuzovat ty co jim tu šanci dali. Píšete tu, že byste ho pořád hlídali a nepustili ho ani z vodítka, ale věřte že to tak neni. Taky jsem měla velké obavy, když jsem si jí brala, věřila jsem že to zvládnem, ale samozřejmě jsem měla pochybnosti a právě i proto, že mě od toho odrazovali i lidé kolem mě. Každý jen říkal, že jsem se zbláznila vzít si hluchého psa a ještě bojové plemeno. Nakonec Vám to ani nepřijde že neslyší. Povídala jsem si s ní, volala na ní, prostě se k ní chovala jako k normálnímu psovi. Měla pro mě až nepochopitelně vyvinuté ostatní smysly, "slyšela"auta a lidi za plotema hlídala. Pokud toho psa máte od mala, znáte ho, věříte mu, stejně jako on vám a neni pro vás problém odepnout ho z vodítka na louce nebo v mém případě i na méně frekventované silnici na vesničce. Pes, co enslyší si vás hlídá sám, často se an vís otáčí...
Prostě by ste to lidi museli zažít, aby ste pak mohli říct jo jde to a nebo ne, už nikdy víc...
Návrat nahoru Goto down
http://lenka-johny.blog.cz
margot

margot


Poeet p?íspivku : 132
Localisation : Tanvald
Registration date : 22. 11. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 10:47 pm

No, opět jsem napsala svůj názor a zase se to někomu nelíbí!? No, dá se to čekat, každý má svůj vlastní názor. Já jsem svůj nikomu nevnucovala, jen jsem napsala pravdu, že hold já bych si na to nikdy netroufla. A už vůbec jsem neodsoudila lidi co si hluché psy pořizují, to co nezvládnu já, ostatní mohou hravě, proto jsem taky přiznala že na to prostě nemám odvahu.
Nelli to je tak špatné, že mě zajímají statistiky? A nebojte horší životní situaci už jsem řešila (ale to nepatří na tento portál).
Podle toho bych si totiž mohla vytvořit jiný názor na život hluchých psů, kdybych se někde mohla dočíst, že se dožívají stejného věku jako zdravý psy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mojeargentinky.estranky.cz
camaro

camaro


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 02. 07. 09

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 9:08 pm

hoj pls poradite kde si mam nechat udelat BEAR test u stenatka jak dlouho to trva a kolik stoji mam spatnej pocit ze moje stenatko asi neslisi doufam ze se pletu protoze po 14 dnech je to nas mazlicek ale zda se my ze nereaguje na volani ani na zadne ruzne pokyny Sad predem dekuji za radu
Návrat nahoru Goto down
http://servisph@post.cz
ANAH

ANAH


Poeet p?íspivku : 300
Localisation : Velké Skaliny
Registration date : 21. 03. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 9:20 pm

Camaro,
JAGGY klinika v Praze dělá BAER test, trvá to chvilku a cena cca 1800Kč.
Přeji hodně štěstí!!!

Jana
Návrat nahoru Goto down
http://www.blanskyles.info
camaro

camaro


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 02. 07. 09

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 9:24 pm

anah dekuji moc stesticko budeme potrebovat snad to dobre dopadne
Návrat nahoru Goto down
http://servisph@post.cz
pieere

pieere


Poeet p?íspivku : 142
Localisation : Tábor/CZ
Registration date : 16. 05. 07

a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 11:18 am

4Camaro:
Už jste byl se štěňátkem na BAER testu? a jak dopadl?
Návrat nahoru Goto down
http://www.collins.wbs.cz
Sponsored content





a zase BAER - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a zase BAER   a zase BAER - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
a zase BAER
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Zase ta alergie
» Brainstem Auditory Evoked potentials - Respons (Jaggy)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGO ARGENTINO PORTÁL :: ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY - DOGO ARGENTINO-
Přejdi na: